25 квiтня 2017, вівторок

Віце-президент ФФУ прокоментував "фашистські" прояви на матчі Україна — Косово

Кочетов закликав журналістів не придумувати чутки

Віце-президент Федерації футболу України Ігор Кочетов відповів журналістам, які знайшли фашистський підтекст у виконанні гімну України на 88-й хвилині матчу з Косово.

"Фашистами скоро почнуть називати людей, які користуються 88-м автобусом або живуть у 88 квартирах. Не слухайте всякі "брєдні" і не підживлюйте ними наших недоброзичливців", - передає слова Кочетова портал Футбол 24.

Також віце-президент ФФУ заявив, що практично на всіх стадіонах на матчах збірної України наприкінці зустрічі співають гімн.

"Ласих на сенсації журналістам слід стримати уяву і не плодити абсурд", - додав Кочетов.

Нагадаємо, 9 жовтня відбірковий матч на чемпіонат світу 2018 року між збірними України та Косово завершився перемогою України з рахунком 3:0

Під кінець гри у другому таймі у ворота суперника забили Андрій Ярмоленко і Руслан Ротань.