12 грудня 2017, вівторок

Відбулися матчі третього дня на чемпіонаті Південної Америки з футболу - відео

Рафа Маркес забив переможний м'яч за Мексику

В рамках першого туру в групі C південноамериканської першості з футболу Венесуела обіграла Ямайку, а Мексика - Уругвай.

Команда Венесуели змогла виграти завдяки єдиному голу в матчі Джозефа Мартінеса, який скористався передачею Алехандро Герри.

Ямайка – Венесуела 0:1
Голи: Мартінес, 15

Ямайка: Блейк – Уотсон (Бінс, 88), Мар'яппа, Тейлор, Лоуренс (Морган, 40) – Mаклірі, Остін, Гектор (Вільямсон, 77), Макануфф – Барнс, Дональдсон

Венесуела: Ернандес – Росалес, Анхель, Віскаррондо, Фелтшер – Рінкон, Фигуера – Герра (Гонсалес, 90), Мартінес (Пеньяранда, 77), Сехас (Отеро, 86) – Рондон

Попереджені: Гектор, Мар'яппа – Фигуэра, Вискаррондо

Вилучений: Остін, 23

Мексика здобула перемогу в кінцівці зустрічі проти екс-чемпіона Південної Америки Уругваю. "Ацтеки" відкрили рахунок на 4-й хвилині, коли Альваро Перрейра відправив м'яч у сітку власних воріт після навісу Андреса Гуардадо.

"Селесте" відновили рівновагу на 74-й хвилині. Це Дієго Годін головою замкнув подачу Карлоса Санчеса. Але протягом восьми хвилин кінцівки поєдинку Мексика змогла забити ще два м'ячі. Спершу Рафа Маркес вдало підключився на стандартне положення команди, а потім Ектор Еррера встановив остаточний результат 3:1.

Мексика – Уругвай 3:1
Голи: Альваро Перейра, 4 (автогол), Маркес, 85, Еррера, 90+2 – Годін, 74

Мексика: Талавера – Араухо, Маркес, Морено – Рейес – Лаюн, Еррера, Гуардадо, Хесус Корона (Дуенас, 61) – Акіно (Лосано, 55), Чічаріто

Уругвай: Муслера – Максі Перейра – Хіменес, Годін, Альваро Перейра – Санчес (Гастон Рамірес, 84), Весіно, Аревало, Ролан (А. Ернандес, 60) – Лодейро (Альваро Гонсалес, 46) – Кавані

Попереджені: Гуардадо, Р. Хіменес – Весіно, Максі Перейра, Хіменес, Годін

Видалені: Гуардадо, 73 – Весіно, 46

Положение в группе C
Положення в групі C

Напередодні Бразилія не зуміла розпечатати ворота Еквадору в групі B Кубка Америки. В іншому матчі цієї групи перуанці завдяки єдиному голу зуміли обіграти аутсайдера квартету - збірну Гаїті. У матчі групи А Парагвай і Коста-Ріка голів не забивали.

Раніше в стартовому матчі Кубка Америки господарі чемпіонату - збірна США - поступилася команді Колумбії з рахунком 0:2.