1 березня 2017, середа

Український тренер стартував у новому сезоні Бундесліги з розгромної поразки від Баварії

Баварія впевнено стартувала в новому сезоні Бундесліги

У стартовому матчі нового сезону німецької Бундесліги мюнхенська Баварія розгромила бременський Вердер українського тренера Віктора Скрипника з рахунком 6:0.

Інтрига у матчі зникла ще до закінчення перших 15 хвилин гри. Протягом чотирьох хвилин в дебюті поєдинку Хабі Алонсо і Роберт Левандовскі оформили перевагу Баварії в два голи.

У другому таймі Левандовскі оформив перший хет-трик у сезоні, ще по голу на свій рахунок записали Лам і Рібері.

6:0 - Баварія впевнено перемогла у матчі-відкритті нового сезону чемпіонату Німеччини.

Баварія – Вердер 6:0

Голи: Алонсо, 9, Левандовскі, 13, 46, 76 (з пенальті), Лам, 66, Рібері, 73

Баварія: Нойєр – Алаба (Бернат, 78), Хуммельс, Мартінес, Лам (Рафінья, 74) — Відаль, Алонсо (Кімміх, 64), Алькантара — Рібері, Левандовскі, Мюллер

Вердер: Відвальд — Кальдірола, Діаньє, Сане, Гебре Селассіє — Бауер, Фрітц – Бартельс (Ті, 88), Грілліч (Еггештайн, 74), Ятабаре – Йоханнссон (Штернберг, 64)

Попередження: Штернберг

Нагадаємо, напередодні Баварія дізналася своїх суперників у груповому етапі Ліги чемпіонів. Мюнхенці зіграють проти мадридського Атлетико, голландського ПСВ і російського Ростова.