6 грудня 2016, вівторок

Український півзахисник забив перший гол у Бундеслізі і врятував нічию для своєї команди - відео

Дармштадт врятував нічию у матчі проти Хоффенхайма

Сьогодні, 20 вересня, стартував четвертий тур чемпіонату Німеччини з футболу.

Дортмундська Боруссія в виїзному двобої не залишила шансів Вольфсбургу. Підопічні Томаса Тухеля зробили вагому заявку на перемогу ще в першому таймі, коли голами відзначилися Геррейро і Обамеянг.

У другому таймі Даніель Дідаві подарував "вовкам" шанс на порятунок, однак в останні півгодини гри все той же Обамеянг, Дембеле і Пішчек довели рахунок до розгромного і встановили остаточний результат на табло.

5:1 - Боруссія набрала дев'ять очок після чотирьох турів і тимчасово вийшла на перше місце в турнірній таблиці, випередивши Баварію за додатковими показниками.

Вольфсбург — Боруссія Д 1:5

Голи: Дідаві, 53 — Геррейро, 4, Обамеянг, 16, 62, Дембеле, 58, Піщек, 73

Вольфсбург: Кастельс — Родрігес, Волльшайд, Брума, Вієрінья (Каліджурі, 63) — Герхардт, Арнольд (Зегуйн, 46) — Пінто, Дракслер, Блащиковскі — Гомес

Боруссія Д: Бюркі – Шмельцер, Папастатопулос, Бартра (Гінтер, 12), Піщек — Вайгль — Дембеле, Геррейро, Гетце (Роде, 69), Пулішич (Кастро, 46), — Обамеянг

Попередження: Арнольд, Блащиковскі

Український півзахисник Дармштадта Денис Олійник вийшов на заміну за 15 хвилин до кінця матчу проти Хоффенхайма при рахунку 0:1 і вже в компенсований час зумів врятувати нічию для своєї команди.

Дармштадт — Хоффенхайм 1:1

Голи: Олійник, 90+2 — Крамаріч, 46

Дармштадт: Ессер — Гувара, Мілошевіч, Хон, Федецький (Сірігу, 83) — Хеллер, Гондорф, Юнгвіртом, Кляйнхайслер (Олійник, 75) — Безяк — Шипплок

Хоффенхайм: Бауманн — Кадерабек, Бичакчіч, Фогт, Руди — Амірі (Рупп, 73), Полянські (Толян, 61), Демірбай — Крамаріч (Варгас, 54), Вагнер, Ут

Попередження: Юнгвіртом — Варгас