24 березня 2017, п'ятниця

Український нападник відзначився голом у дебютному матчі за іспанський клуб - відео

Артем Кравець забив перший гол за Гранаду

Український нападник Артем Кравець відзначився голом у дебютному матчі за іспанську Гранаду, однак це не допомогло їй уникнути поразки в матчі проти Ейбара.

Кравець з'явився на полі після перерви, коли його команда поступалася з рахунком 0:1 і на 76-й хвилині зумів зрівняти рахунок після розіграшу кутового.

У компенсований час завдяки голу Енріча Ейбар вирвав перемогу і не дозволив Гранаді розжитися очками у цьому матчі.

Поки на рахунку Гранади в цьому чемпіонаті одне набране очко, Ейбар набрав шість балів.

Гранада – Ейбар 1:2

Голи: Кравець, 76 – Педро Леон, 43, Енріч, 90+4

Гранада: Очоа – Тіто, Везу, Гастон Сілва, Табани (Буено, 46) – Сампер, Агбо (Кравець, 46) – Азілі (Карсела, 65), Бога, Андреас Перейра – Понсе

Ейбар: Рієсго – Капа, Гальвес, Лежень, Луна – Фран Ріко, Даніні Гарсія – Педро Леон (Енріч, 56), Хота (Йоель, 34), Пенья – Кіке (Ескаланте, 46)

Попередження: Андреас Перейра, Везу

Видалення: Рієсго, 32

В іншому матчі форвард Бетіса українець Роман Зозуля вийшов на поле на 82-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Валенсія – Бетіс 2:3
Голи: Родріго, 75, Гарай, 78 – Рубен Кастро, 38, 90+2, Хоакін, 54

Валенсія: Дієго Алвес – Канселу, Гарай, Мангаля, Гайя (Монтойя, 45) – Парехо, Маріо Суарес (Мадран, 46), Енцо Перес – Родріго, Нані, Санті Міна (Ель Хаддаді, 63)

Бетіс: Адан – Піччіні, Манді, Песселья, Дурмізі – Петрос, Фабіан Руїс (Феліпе Гутьєррес, 20), Брашанац – Хоакін (Мусонда, 68), Алекс Алегрія (Зозуля, 82), Рубен Кастро

Попередження: Енцо Перес, Нані – Брашанац, Піччіні, Петрос, Мусонда

Видалення: Енцо Перес, 50

Ще В одному матчі ігрового дня в чемпіонаті Іспанії "Спортинг" обіграв Леганес.

Спортинг - Леганес 2:1

Голи: Касесе, 17, Чоп, 43 - Ріко, 58

Турнірне становище

.png_24

Таблиця сайту УЄФА

Нагадаємо, напередодні Барселона сенсаційно поступилася на своєму полі новачкові чемпіонату Алавесу з рахунком 1:2.