23 жовтня 2017, понеділок

Український форвард відзначився дублем у матчі за російський клуб - відео

Пилип Будківський (№28) відзначився дублем у матчі проти Амкара

Український нападник махачкалинського Анжі Пилип Будківський відзначився дублем у матчі російської Прем'єр-ліги проти пермського Амкара.

Вийшовши на заміну на 37-й хвилині замість Габріеля Обертана, який отримав травму, Будківський забив перший м'яч вже через шість хвилин.

Другий гол у ворота Олександра Селіхова українець відправив на 65-й хвилині. Примітно, що обидва рази Будківському асистував екс-гравець донецького Металурга Лоренцо Ебесіліо.

Зазначимо, що Анжі в цьому поєдинку здобув перемогу з рахунком 3:1 і залишився на десятому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, в липні цього року Будківський перейшов у Анжі з луганської Зорі на правах оренди.

Пізніше форвард пояснив мотиви свого рішення, заявивши, що російський клуб Анжі - це новий виклик у кар'єрі.

У свою чергу, головний тренер Зорі Юрій Вернидуб заявив, що не шкодує про перехід форварда.