5 грудня 2016, понеділок

Український дебютант Ліги Європи почав турнір з розгромної поразки

Олександрія практично втратила шанси продовжити боротьбу в Лізі Європи

Олександрія, яка вперше отримала право зіграти в Лізі Європи, зазнала розгромної поразки у першому матчі третього кваліфікаційного раунду турніру в матчі проти Хайдука зі Спліта.

Перший тайм пройшов практично без небезпечних моментів, обидві команди грали дуже обережно і не дозволили створити гостроти біля своїх воріт.

У другій половині зустрічі свою роль зіграв єврокубковий досвід Хайдука, який зумів скористатися своїми моментами, на відміну від підопічних Володимира Шарана.

На 53-й хвилині хорвати забили перший гол: після подачі кутового Леванідов зумів парирувати удар Влашича, але з добиванням Чосича вже був безсилий.

Пропущений гол не придушив олександрійців, які продовжували нагнітати біля воріт гостей і створювати небезпечні моменти. В одному з епізодів Пономарь, вирвавшись на побачення з голкіпером, не зумів спрямувати м'яч у ворота.

На 81-й хвилині черговий кутовий біля воріт Олександрії знову призвів до голу - Ерцег направив удар головою точно в кут воріт Леванідова.

Через вісім хвилин Охандза, вийшовши один на один, без проблем пробив повз воротаря і довів перевагу Хайдука до розгромної.

0:3 - Олександрія практично втратила шанси пробитися в наступний етап Ліги Європи у своєму дебютному сезоні в турнірі.

Олександрія - Хайдук 0:3

Голи: Чосич, 52, Ерцег, 82, Охандза, 90

Олександрія: Леванідов — Микицей, Басов, Гітченко, Шендрик — Запорожан — Жичиков (Леонов, 77), Банада, Паламарь, Козак (Грицук, 73) — Куліш (Яремчук, 62)

Хайдук: Калініч — Юранович, Чосич, Ніжич, Міліч — Білий (Башич, 64) — Сушич, Кожуль, Джефферсон, Влашич (Ерцег, 71) — Саїд (Охандза, 68)

Попередження: Басов, Банада — Ніжич, Джефферсон