4 грудня 2016, неділя

Україна зіграла внічию в першому матчі під керівництвом Шевченка

Україна та Ісландія розійшлися миром

Збірна України стартувала у відборі до чемпіонату світу-2018 з нічиєї у матчі проти збірної Ісландії.

Рахунок в матчі був відкритий вже в дебюті поєдинку. На п'ятій хвилині Бьярнасон вивів один на один Фінбогассона, той з першої спроби не зумів забити, однак після рикошету від Кучера відправив м'яч у ворота.

Після пропущеного гола українці виглядали трохи пригніченими, але під кінець тайму зуміли організувати гол. На 41-й хвилині, поки Ісландія перебувала в меншості через травму Скуласона, Ракицький потужно пробив здалеку, Хальдерссон з труднощами відбив м'яч перед собою, а першим на добиванні виявився Ярмоленко, який відправив м'яч у кут.

У другому таймі підопічні Шевченка багато володіли м'ячем, але практично нічого не створили біля воріт Халльдерссона. Але на 82-й хвилині Україна отримала шанс вирвати перемогу у матчі після того, як у ворота Ісландії був призначений пенальті після фолу Траустасона проти Бутка. Пенальті взявся пробивати Коноплянка, але влучив у штангу.

До закінчення матчу обидві команди зіграли обережно і довели матч до нічиєї.

1:1 - збірна України набрала перше очко у відбірковому турнірі до чемпіонату світу-2018.

Україна — Ісландія 1:1

Голи: Ярмоленко, 41 — Фіннбогасон, 6

Україна: Пятов — Бутко, Ракицький, Кучер, Соболь — Сидорчук (Зозуля, 63), Степаненко — Ярмоленко, Зінченко (Шахов, 90), Коноплянка — Коваленко

Ісландія: Халльдоурссон — Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Скуласон (Магнуссон, 42) — Гудмундссон (Халльфредссон, 84), Гуннарссон, Р. Сігурдссон, Бьярнасон (Траустасон, 75) — Финнбогасон, Бодварссон

Попередження: Кучер — Гуннарссон, Фіннбогасон

На 85-й хвилині Коноплянка не реалізував пенальті (штанга)