9 грудня 2016, п'ятниця

Україна здобула першу перемогу при Шевченку

Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь української збірної.

Відбірковий матч на Чемпіонат світу 2018 року між збірними України та Косово завершився перемогою України з рахунком 3:0. Це перша перемога жовто-синіх під керівництвом наставника Андрія Шевченка.

Матч відбувся в неділю, 9 жовтня, у польському Кракові.

У першому таймі гол забив Артем Кравець. Під кінець гри у другому таймі у ворота суперника забили Андрій Ярмоленко і Руслан Ротань.

У підсумку матч закінчився з рахунком 3:0 на користь української збірної.

Україна - Косово 3:0
Голи: Кравець, 31, Ярмоленко, 81, Ротань, 87

Україна: П'ятов, Бутко, Кучер, Ордець, Соболь, Степаненко, Ярмоленко, Коваленко, Зінченко (Ротань, 63), Коноплянка (Караваєв, 79), Кравець (Зозуля, 84)

Косово: Уйкані, Пердедай (Сулеймані, 77), Пніші, Ррахмані, Пакарада, Крюезіу, Меха (Бернард Беріша, 54), Рашица (Зенеллі, 66), Шала, Валон Беріша, Мурікі

Попереджені: Валон Беріша, Крюезіу

Раніше НВ повідомляло, що Україна втратила перемогу над Туреччиною, зігравши 2:2, хоча по ходу матчу вела з рахунком 2:0.