26 березня 2017, неділя

Україна втратила перемогу над Туреччиною

Після переможного першого тайму, збірна України пропустила перед перервою та в другому таймі

Відбірковий матч Чемпіонату світу 2018 між збірною України та Туреччини завершився внічию 2:2.

Після двох голів, які в першому таймі забив Андрій Ярмоленко та Артем Кравець, українцям не вдалося втримати свою перевагу, пропустивши під кінець першого тайму та в другій половині гри.

Спочатку на 45 хвилині після кутового гол забив Озан Туфан. А на 80 хвилині матчу у ворота України був призначений пенальті, який реалізував Хакан Чалханоглу.

У підсумку матч закінчився з рахунком 2:2.

Напередодні Україна понесла втрату в обороні напередодні матчу з Туреччиною. ФФУ оголосила про заміну в збірній на позиції захисника: Ярослава Ракицького замінить його одноклубник по ФК Шахтар Сергій Кривцов.

Раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями від матчу своїх підопічних проти турецької команди. За словами наставника жовто-синіх, на полі Туреччини його підопічним у першу чергу потрібно подолати бар'єр у вигляді підтримки місцевої публіки, адже та палко вболіває за своїх улюбленців.

Туреччина - Україна 2:2
Голи: Туфан, 45+1, Чалханоглу, 81 (з пенальті) - Ярмоленко, 24, Кравець, 27

Туреччина: Бабаджан, Озбайракли, Топрак, Балта (Айхан, 46), Еркін, Мор, Туфан (Шен, 77), Топал, Чалханоглу, Унал (Чігерчі, 46), Тосун

Україна: П'ятов, Бутко, Кучер, Ордець, Соболь, Степаненко, Ярмоленко, Зінченко (Сидорчук, 46), Коваленко, Коноплянка (Петряк, 81), Кравець (Зозуля, 73)

Попереджені: Еркін, Чалханоглу, Мор - Ордець, Степаненко, Соболь, Зозуля