2 грудня 2016, п'ятниця

Україна вирвала перемогу у Албанії в товариському матчі

Україна впоралася з Албанією

Збірна України у другому спарингу напередодні Євро-2016 переграла збірну Албанії з рахунком 3:1.

Матч розпочався досить жваво, і вже в його дебюті Україна зуміла відкрити рахунок. На 8-й хвилині після небезпечного прострілу з правого флангу у воротарський майданчик Степаненко зіграв на випередження і пробив повз Берішу.

Албанці зуміли відігратися через чотири хвилини: Садіку після пасу з глибини вийшов один на один з П'ятовим і потужно пробив під рукою українському голкіперу.

Після цього гра заспокоїлася і перемістилася у центр поля, до кінця першої половини зустрічі небезпечних моментів практично не було.

В самому дебюті другого тайму українці знову вийшли вперед. На 48-й хвилині Коноплянка навісив з лівого флангу, Зозуля випередив Аджеті і небезпечно пробив по воротах. Беріша відбив м'яч точно на ногу Ярмоленку, який в один дотик відправив сферу у сітку.

Албанці кинулися відіграватися, створили кілька небезпечних моментів, але П'ятов і удача допомогли залишити ворота України в недоторканності.

Під кінець матчу сили у албанців закінчилися, і підопічні Фоменко зміцнили перевагу. На 87-й хвилині Коваленко виконав простріл з лівого флангу, захисник виніс м'яч точно на ногу Коноплянці, який вколотив м'яч під поперечину.

3:1 - Україна вирушає на чемпіонат Європи в піднесеному настрої.

Албанія - Україна 1:3

Голи: Садіку, 13 - Степаненко, 8, Ярмоленко, 49, Коноплянка, 87

Албанія: Беріша, Джака (Баша, 46), Маврай, Хцсай, Цана (Айєті, 46), Аголлц, Каче (Баля, 74), Роши, Абраши (Мемушай, 46), Ленжані (Гаши, 67), Садіку (Чикалеши, 60)

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук (Бутко, 46), Степаненко (Тимощук, 89), Сидорчук (Ротань, 67), Гармаш (Коваленко, 46), Коноплянка, Ярмоленко (Зінченко, 77), Зозуля (Селезньов, 62)

Попередження: Маврай - Сидорчук