8 грудня 2016, четвер

Україна відбулася легким переляком в товариському матчі з Румунією

Коноплянка відзначився забитим голом

Збірна України з футболу ледь не втратила перевагу в три м'ячі в товариському матчі проти команди Румунії.

У своєму першому товариському матчі напередодні Євро-2016 збірна України здобула перемогу, незважаючи на три пропущені голи з дальніх дистанцій.

Перший тайм команди завершили з рахунком 1:1, але в другому перші 15 хвилин вийшли дуже ударними для України. Зінченко забив одразу після виходу на заміну, а потім голами відзначилися лідери команди - Коноплянка і Ярмоленко.

В кінці гри Україна дозволила собі невелику розслабленість при обороні воріт, але суперник зрівняти рахунок так і не встиг.

Румунія — Україна 3:4
Голи: Торже, 23, Алібек, 74, Станчу, 85 — Зозуля, 43, Зінченко, 48, Коноплянка, 54, Ярмоленко, 59

Румунія: Тетерушану — Матель, Кирикеш, Грігоре, Філіп — Препелица (Хобан, 60), Пінтілій — Торже (Попа, 69), Санмартін (Максім, 57), Станку (Станчу, 79) — Кешеру (Алібек, 57)

Україна: Пятов — Федецький (Бутко, 46), Ракицький, Хачеріді (Кучер, 46), Шевчук (Караваєв, 71) — Рибалка (Зінченко, 46), Степаненко, Сидорчук (Ротань, 67) — Ярмоленко, Коноплянка — Зозуля (Селезньов, 46)

Попередження: Кирикеш, Максим

Раніше склад збірної України поповнив 19-річний футболіст Уфи Олександр Зінченко.