7 грудня 2016, середа

Україна та Ісландія розійшлися миром - фоторепортаж

Україна не змогла здобути перемогу в першому матчі під керівництвом Андрія Шевченка

Збірна України зіграла внічию 1:1 зі збірною Ісландії в матчі першого туру відбору до чемпіонату світу-2018.

Рахунок в матчі був відкритий на п'ятій хвилині, коли Фіннбогасон скористався виходом один на один і з другої спроби переграв П'ятова.

Україна відігралася під завісу першої половини, коли Ярмоленко вдало зіграв на добиванні після потужного удару Ракицького.

У другому таймі Україна могла вирвати перемогу, але на 83-й хвилині Коноплянка не реалізував пенальті, пробивши у стійку.

1:1 - Україна набирає перше очко в новому відбірковому циклі.

Нагадаємо, два інших матчі у групі I також завершилися з рахунком 1:1: нічиї розписали Фінляндія і Косово, а також Туреччина і Хорватія.