3 грудня 2016, субота

У першому матчі після повернення Мессі приніс перемогу Аргентині - відео

Ліонель Мессі став автором єдиного м'яча у матчі з Уругваєм

Ліонель Мессі став автором єдиного та переможного гола у ворота команди Уругваю у своєму першому після повернення поєдинку за збірну Аргентини, який відбувся в рамках відбіркового циклу на чемпіонат світу 2018 року.

Суперники не могли розпечатати ворота один одного до 43-ї хвилини, поки дальній удар нападника Барселони за допомогою рикошету не застав зненацька воротаря Уругваю Фернандо Муслеру.

У кінці першого тайму Аргентина залишилася в меншості після вилучення іншого форварда Пауло Дібалы, але все-таки змогла втримати перемогу.

Аргентина — Уругвай 1:0
Гол: Мессі, 43

Аргентина: Ромеро, Отаменді, Мас, Сабалета, Фунес Морі, Білья, Маскерано, Ді Марія (Гайтан, 85), Дібала, Пратто (Аларіо, 71), Мессі

Уругвай: Муслера, Хіменес, Корухо, Сільва, Годін, Аревало, Санчес (Рамірес, 70), Лодейро (Родрігес, 60), Фусіле (Ролан, 86), Кавані, Суарес

Попереджені: Дібала, Ді Марія - Фусіле, Кавані, Хіменес, Лодейро, Рамірес

Огляд матчу

Завдяки цьому результату, а також поразці Еквадору від Бразилії з рахунком 0:3, колектив Мессі вийшов на перше місце південноамериканського відбору на ЧС-2018 з 14 очками. На один пункт менше набрали Уругвай, Колумбія та Еквадор. Бразилія знаходиться на п'ятій позиції з 12 балами.

До фінальної частини мундіалю-2018 від Південної Америки виходять чотири кращі збірні. Команда, що посіла п'яту сходинку, грає стикові матчі проти кращої у відборі Океанії.

Еквадор — Бразилія 0:3
Голи: Неймар, 72 (з пенальті), Габріел Жезус, 87, 90

Еквадор: Домінгес, Паредес, Ачильер, Айові, Міна, Монтеро (Арройо, 73), Нобоа, Груесо (Гайбор, 82), Кайседо (Ібарра, 67), Валенсія, Боланьос

Бразилія: Аліссон, Дані Алвес, Маркіньос, Марсело, Міранда, Каземіро, Ренато Аугусто, Пауліньо, Вілліан (Коутіньйо, 61), Габріел Жезус, Неймар

Попереджені: Боланьос, Монтеро, Паредес, Домінгес - Пауліньйо

Огляд матчу

Таблица южноамериканского отбора на ЧМ-2016
Таблиця південноамериканського відбору на ЧС-2016

У серпні Мессі оголосив про повернення до національної команди після того, як прийняв рішення завершити кар'єру в збірній слідом за липневою поразкою Аргентини від Чилі у фіналі Кубка Америки.