21 липня 2017, п'ятниця

Три голи Мессі допомогли Аргентині вийти в плей-офф чемпіонату Південної Америки - відео

Мессі посприяв виходу Аргентини до чвертьфіналу Копа Америка-2016

В рамках другого туру групового етапу південноамериканської першості збірна Аргентини вийшла до чвертьфіналу після перемоги над Панамою, тоді як Чилі переграв Болівію і зберігає сприятливі шанси на путівку в плей-офф.

Команда Мессі відкрила рахунок вже на 7-й хвилині, коли Ніколас Отаменді скористався подачею Анхеля Ді Марії. А потім настала черга самого Ліонеля, в чому допомогло вилучення на 31-й хвилині Анібаля Годоя у складі Панами. Протягом 19 хвилин нападник Барселони відзначився трьома голами, тоді як результативні передачі до свого активу записали Гонсало Ігуаїн і Маркос Рохо. Ще один м'яч забив все той же Ігуаїн.

Аргентина — Панама 5:0
Голи: Отаменді, 7, Мессі, 68, 78, 87, Агуеро, 90

Аргентина: Ромеро, Меркадо, Отаменді, Фунес Морі, Рохо, Фернандес (Мессі, 61), Маскерано, Гайтан, Банега, Ді Марія (Ламела, 43), Ігуаїн (Агуеро, 76)

Панама: Пенедо, Мачадо, Балой, Енрікес, Міллер, Купер (Арройо, 76), Годой, Піментель (Камарго, 20), Гомес, Кінтеро, Перес (Техада, 75)

Попередження: Фернандес, Маскерано, Гайтан — Перес, Балой, Годой, Купер, Енрікес

Вилучений: Годой, 31

В іншому поєдинку групи D чинний чемпіон Копа Америка Чилі в нелегкій боротьбі здолав Болівію. На 46-й хвилині Артуро Відаль після пасу Маурісіо Пінільї вивів Ла Роха вперед, але через чверть години Жасмані Кампос відновив рівновагу ефектним ударом у ворота. Останнє слово залишилося за Відалем, який на 90-й хвилині реалізував пенальті за гру рукою суперника.

Чилі — Болівія 2:1
Голи: Відаль, 46, 90 (пенальті) — Кампос, 61

Чилі: Браво, Ісла (Фуенсаліда, 76), Медель, Хара, Босежур, Відаль, Ернандес, Арангіс, Санчес, Пінілья (Варгас, 58), Орельяна (Пуч, 68)

Болівія: Лампе, Сааведра, Эгіно, Сентено, Гутьєррес, Беарано, Арче (Рамальо, 54), Мелеан, Кастро (Кампос, 58), Смедберг-Даленсе, Дук (Вейсага, 82)

Попереджені: Ернандес — Эгіно, Кампос, Вейсага, Гутьєррес

Положение в групПолопе D

Положення в групі D

За підсумками другого туру в групі C південноамериканської першості до чвертьфіналу пробилися Венесуела та Мексика, тоді як Уругвай втратив навіть теоретичну можливість вийти у плей-офф.

В рамках другого туру групового етапу південноамериканського чемпіонату з футболу збірна Бразилії розгромила Гаїті з рахунком 7:1, а Еквадор і Перу розійшлися миром - 2:2.

Напередодні збірна Колумбії стала першим учасником чвертьфіналу південноамериканської першості після перемоги над Парагваєм з рахунком 2:1 у другому турі групппового етапу.

Оскільки в іншому поєдинку групи A США, що програли в першому турі, здобули перемогу над Коста-Рікою (2:1), Колумбія достроково завоювала путівку в плей-офф.