11 грудня 2016, неділя

Тренер клубу Прем'єр-ліги влаштував рознос своїм гравцям у роздягальні - відео

Промова Віталія Кварцяного не допомогла переломити хід матчу з Дніпром

Головний тренер Волині Віталій Кварцяний влаштував рознос своїм гравцям у перерві матчу з Дніпром.

На той момент луцький клуб програвав з рахунком 0:3. Емоційна мова Кварцяного допомогла його команді протриматися ще 40 хвилин без пропущених голів, після чого господарі змогли забити ще двічі.

Нагадаємо, Волинь програла Дніпру у стартовому матчі нового сезону Прем'єр-ліги з рахунком 0:5.

Раніше луцька Волинь змогла розібратися з фінансовими проблемами і на 99% закрила борги клубу.

На початку липня Волинь отримала заборону від Міжнародної федерації футболу на реєстрацію нових гравців через борги перед півзахисником Рамоном Лопесом.

Перед цим стало відомо, що слідом за Дніпром під загрозу зникнення потрапив ще один клуб, пов'язаний з Ігорем Коломойським - Волинь. Олігарх може відмовитися від фінансування учасника Прем'єр-ліги, який входить в бізнес-структуру групи Приват.

У травні 2016 року луцький клуб отримав атестат на право зіграти в наступному сезоні чемпіонату України.