8 грудня 2016, четвер

Суперник для Мессі. Стали відомі учасники фіналу Кубка Південної Америки з футболу - відео

Чилі другий рік поспіль гратиме у фіналі Кубка Південної Америки

У півфіналі першості Південної Америки чинний чемпіон, збірна Чилі, перемогла Колумбію 2:0 і пробилася у фінал, де зіграє з Аргентиною Ліонеля Мессі.

Чилійська команда встановила рахунок, що згодом став переможним, вже на 11-й хвилині. На сьомому оберті секундної стрілки Чарлес Арангіс скористався скидкою м'яча від суперника і пробив точно в сітку воріт.

Поки Колумбія намагалася прийти в себе, вже через чотири хвилини суперник подвоїв свою перевагу. Це Хосе Фуенсаліда опинився у потрібному місці в потрібний час після того, як м'яч відскочив від стійки.

Колумбія – Чилі - 0:2
Голи: Арангіс, 7, Фуенсаліда, 11

Колумбія: Оспіна, Аріас, Сапата, Мурільйо, Фабра (С. Перес, 73), Торрес, К. Санчес, Куадрадо (Бакка, 80), Кардона (М. Морено, 46), Х. Родрігес, Р. Мартінес

Чилі: Браво, Ісла, Медель, Хара, Босежур, Арангіс, Сілва, Ернандес (Пулгар, 30), Фуенсаліда (Пуч, 75), Варгас (М. Гонсалес, 88), Алексіс Санчес

Попереджені К. Санчес, Бакка, Х. Родрігес – Браво, Алексіс Санчес, Босежур, Пуч, Сілва

Вилучений: К. Санчес, 57

Таким чином, у фіналі Копа Америка-2016 знову зіграють Аргентина і Чилі. У вирішальному поєдинку 2015 року команда Ліонеля Мессі поступилася чилійцям по пенальті 1:4 після того, як основний і додатковий час не виявив переможця - 0:0.

Досі нападник Барселони не вигравав трофеї на рівні національних збірних.

Напередодні Мессі зробив вагомий внесок у перемогу збірної Аргентини над США в півфіналі Кубка Південної Америки з рахунком 4:0, завдяки чому має можливість виграти свій перший трофей на рівні національної команди.