5 грудня 2016, понеділок

Стали відомі півфінальні пари Копа Америка-2016 - відео

Команда Чилі розгромила суперника

Аргентина і Чилі обіграли своїх суперників по чвертьфіналу і тепер зіграють у півфіналі турніру.

У чвертьфіналі Кубка Америки з футболу Чилі розгромив Мексику з рахунком 7:0. Едуардо Варгас став героєм матчу - футболістові вдалося забити чотири голи у ворота суперників.

Мексика – Чилі - 0:7

Голи: Пуч, 16, 87, Варгас, 44, 52, 57, 74, Санчес, 49

Мексика: Очоа – Агілар, Лаюн, Араухо, Морено – Дуеньяс (Пенья, 46), Еррера, Гуардадо – Лосано (Хіменес, 46), Корона (Рейес, 60), Чічаріто.

Чилі: Браво – Хара, Фуенсалідо, Босежур (Гонсалес, 73), Діас (Сільва, 57) – Медель (Роко, 60), Арангіс, Відаль, Варгас, Санчес.

Попередження: Гуардадо, Лаюн – Відаль

Аргентина теж не відставала від своїх конкурентів. Відразу чотири м'ячі влетіли у ворота Венесуели. Щоправда, суперник зміг забити гол престижу.

Ігуаїн зробив дубль, а ще по голу забили Мессі і Ламела.

Аргентина – Венесуела 4:1

Голи: Ігуаїн, 8, 28, Мессі, 60, Ламела, 71 – Рондон, 71

Аргентина: Ромеро – Меркадо, Отаменді, Рохо, Морі – Маскерано, Аугусто Фернандес, Банега (Більяр, 80), Гайтан (Ламела, 67) – Ігуаїн (Агуеро, 74), Мессі.

Венесуела: Ернандес – Фельчер, Анхель, Віскаррондо, Гонсалес – Герра, Рінкон (Веласкес, 85), Сейхас (Хуанпі, 55), Саласар – Мартінес (Дель Валье, 80), Рондон.

Попередження: Гайтан – Сейхас, Анхель, Саласар, Рондон.

Раніше на турнірі національних команд Південної Америки - пройшли два чвертьфінали, в яких здобули перемоги США і Колумбія.

Таким чином, у півфіналі зіграють США-Аргентина, Колумбія-Чилі. Переможці пар зійдуться у фіналі, а переможені - у матчі за третє місце.