9 грудня 2016, п'ятниця

Шахтар подолав турецький бар'єр - фоторепортаж

Шахтар не зазнав проблем у дуелі з Істанбулом

У матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги Європи Шахтар обіграв у Львові Істанбул Башакшехір з рахунком 2:0 і за сумою двох зустрічей з результатом 4:1 пройшов суперника на шляху до групового етапу турніру.

Український клуб відкрив рахунок на 22-й хвилині, коли під час масованої атаки Шахтаря Даріо Срна перевів м'яч на протилежний фланг на Ісмаїлі, бразилець сильно прострілив у воротарську на Феррейру, а Аттама, намагаючись перервати цю передачу, зрізав кулю у власні ворота.

Остаточний результат на 71-му оберті секундної стрілки встановив Марлос, який впевнено реалізував пенальті, призначений за фол Єпуряну на ньому ж.

Раніше донецький Шахтар став учасником групового етапу Ліги Європи, перегравши у раунді плей-офф турецький Істанбул Башакшехір з загальним рахунком 4:1 за сумою двох зустрічей.