27 червня 2017, вівторок

Шахтар здобув вольову перемогу в чемпіонаті України

Шахтар зробив камбек в матчі з Карпатами

Донецький Шахтар здобув перемогу у стартовому матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу, на виїзді обігравши Карпати, поступаючись по ходу матчу в два м'ячі.

Рахунок було відкрито в середині першого тайму - Бланко-Лещук скористався передачею Ксьонза і розстріляв ворота П'ятова.

Через десять хвилин підопічні Зайцева подвоїли рахунок - Чачуа не втратив свою можливість після скидки Худоб'яка під час метушні у штрафному Шахтаря.

Однак у другому таймі віце-чемпіон України зумів не тільки уникнути поразки, але і вирвати перемогу на останніх хвилинах матчу. На самому початку другої половини відставання в рахунку скоротив Степаненко, потім Коваленко ударом в кут воріт Підківки зрівняв рахунок.

А коли здавалося, що матч йде до нічиєї, Марлос і Тайсон розіграли красиву комбінацію, яку завершив перший точним ударом.

3:2 - Шахтар здобув четверту перемогу в чотирьох матчах на старті нового сезону Прем'єр-ліги і тимчасово став одноосібним лідером чемпіонату.

Карпати – Шахтар 2:3

Голи: Бланко-Лещук, 27, Чачуа, 37 – Степаненко, 47, Коваленко, 69, Марлос, 87

Карпати: Підківка – Костевич, Лобай, Нестеров, Ксьонз (Багач, 88) – Чачуа (Рудика, 66), Новотрясов – Грисьо (Кравець, 57), Худоб'як, Мірошниченко – Бланко-Лещук

Шахтар: Пятов – Ісмаілі, Ракицький, Кучер, Срна – Степаненко (Дентіньо, 84), Фред – Тайсон, Коваленко, Нем (Марлос, 46) – Селезньов (Едуардо, 66)

Попередження: Новотрясов, Лобай, Бланко-Лещук, Мірошниченко, Худоб'як — Степаненко, Тайсон

Нагадаємо, в матчі третього туру чемпіонату України Шахтар мінімально обіграв Олександрію.