3 грудня 2016, субота

Шахтар зберіг відрив від Динамо в чемпіонаті України після очної зустрічі

Шахтар і Динамо розійшлися миром

Центральний матч сьомого туру чемпіонату України між Шахтарем і Динамо завершився внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі команди по черзі володіли ініціативою і зуміли створити кілька небезпечних моментів, однак Буяльський, Фред і Срна не реалізували свої шанси.

На 25-й хвилині Динамо зуміло відкрити рахунок - Гусєв холоднокровно реалізував пенальті, призначений за фол Срни проти Макаренка.

У другому таймі "гірники" ще більше заволоділи ініціативою, проте ритм гри збивали постійні порушення і затягування гри, в першу чергу, з боку гравців Динамо. На 75-й хвилині підопічним Фонсеки все-таки вдалося зрівняти рахунок: Бутко виконав навіс з правого флангу на Дентіньо, який скористався неузгодженістю Морозюка і Хачеріді і головою вколотив м'яч у ворота.

До кінця матчу рахунок не змінився, хоча арбітр зустрічі міг призначати пенальті в одному з епізодів за фол Федорчука проти Феррейри.

1:1 - Шахтар втрачає перші очки в чемпіонаті України, але зберігає перевагу над Динамо в турнірній таблиці на три бали.

Шахтар — Динамо 1:1

Голи: Дентіньо, 75 — Гусєв, 24 (з пенальті)

Шахтар: Пятов — Срна (Бутко, 67), Кучер, Ракицький, Ісмаілі — Степаненко, Фред — Марлос, Коваленко (Дентіньо, 70), Бернард (Нем, 80) — Феррейра

Динамо: Шовковський — Данило Сілва (Морозюк, 25), Хачеріді, Віда, Макаренко — Сидорчук (Гармаш, 68), Рибалка, Буяльський — Ярмоленко, Гусєв (Федорчук, 59) — Мораєс

Попередження: Степаненко, Фред, Ракицький — Сидорчук, Морозюк, Ярмоленко