9 грудня 2016, п'ятниця

Шахтар з перемоги стартував в новому євросезоні

Шахтар не зазнав проблем з Янг Бойз у першому матчі

Донецький Шахтар з перемоги розпочав новий сезон на міжнародній арені, впевнено обігравши Янг Бойз в рамках першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Матч розпочали активніше гості, однак, стримавши стартовий натиск Янг Бойз, Шахтар перехопив ініціативу і до кінця зустрічі не відпускав її зі своїх рук.

Для перемоги "гірникам" вистачило два голи, забитих у середині кожного з таймів. На 26-й хвилині Шахтар розкреслив красиву комбінацію, в кілька передач розкривши оборону суперника. У завершальній фазі атаки Фред віддав пас за спину захисників, а Бернард, вирвавшись один на один з Мвого, прибрав воротаря і закотив м'яч у порожні ворота.

Ще до перерви "гірники" могли доводити рахунок до розгромного, але Едуардо, Ордець і Срна не реалізували свої моменти.

Після перерви положення гостей ще більше погіршило видалення Вілотіча. Після цього Шахтар не дозволяв суперникові створювати небезпеку біля своїх воріт і, в свою чергу, збільшив перевагу в рахунку. На 75-й хвилині Тайсон вивів Степаненко на побачення з воротарем, той відпасував Селезньову на порожні ворота, а Євген спокійно забив з кількох метрів.

2:0 - Шахтар забезпечив собі впевнену перевагу перед повторним матчем у Берні, який відбудеться 3 серпня на Стад де Суїсс.

Шахтар – Янг Бойз 2:0

Голи: Бернард, 27, Селезньов, 75

Шахтар: П'ятов – Ісмаілі, Ордець, Кривцов, Срна – Бернард, Степаненко, Фред, Марлос – Тайсон (Дентіньо, 77), Едуардо (Селезньов, 71)

Янг Бойз: Мвого – Суттер (Хадергьонай, 81), Роча, Вілотіч, Лецякс — Рава, Саного, Бертоне, Сулеймані (Вютріх, 58) — Оаро, Герндт (Кубо, 49)

Попередження: Вілотіч, Оаро, Бертоне

Вилучення: Вілотіч, 55