24 квiтня 2017, понеділок

Шахтар впевнено вийшов у груповий етап Ліги Європи

Шахтар впевнено пробився в основну сітку Ліги Європи

Донецький Шахтар став учасником групового етапу Ліги Європи, в раунді плей-офф перегравши турецький Істанбул Башакшехір із загальним рахунком 4:1 за сумою двох зустрічей.

Гості виставили на цю гру резервний склад, схоже, не сильно сподіваючись на прохід у наступний етап змагань. Шахтар грав у цьому поєдинку оптимальним складом, тому з перших хвилин захопив ініціативу.

Перший небезпечний момент у матчі Шахтар створив на 13-й хвилині, коли Бабаджан витягнув удар Ісмаїлі у ближній кут. Однак через дев'ять хвилин зусиллями бразильця був все-таки організований забитий м'яч. Під час масованої атаки Шахтаря Срна перевів на протилежний фланг на Ісмаїлі, бразилець сильно прострілив у воротарський на Феррейру, а Аттама, намагаючись перервати цю передачу, зрізав м'яч у власні ворота.

Друга половина тайму пройшла під контролем Шахтаря, але вже без по-справжньому небезпечних моментів.

У другому таймі гра дещо активізувалася, але все ж перебувала під повним контролем Шахтаря, який подвоїв рахунок на 71-й хвилині: Марлос впевнено реалізував пенальті, призначений за фол Єпуряну проти себе.

2:0 в матчі 4:1 за сумою двох зустрічей - Шахтар продовжить єврокубковий сезон у груповому етапі Ліги Європи.

Шахтар — Істанбул Башакшехір 2:0 (перший матч 2:1)

Голи: Аттама, 22 (у свої ворота), Марлос, 71 (з пенальті)

Шахтар: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі – Степаненко, Фред (Малишев, 72) – Марлос, Коваленко (Нем, 83), Тайсон – Феррейра (Едуардо, 77)

Істанбул Башакшехір: Волкан – Алкилич (Учар, 46), Єпуряну, Аттама, Озотрун – Юндер, Озмерт (Моссоро, 79), Ротман, Емре Белозоглу (Хольмен, 27), Албайрак – Чикаллеши

Попередження: Фред, Едуардо — Ротман, Албайрак, Учан, Хольмен