23 червня 2017, п'ятниця

Шахтар вирвався в лідери. Результати всіх матчів суботи у чемпіонаті України

Шахтар здобув впевнену перемогу в Одесі

Сьогодні, 30 липня, стартував другий тур чемпіонату України з футболу.

Відкривав програму ігрового дня поєдинок в Луцьку, у якому зійшлися Волинь і Олімпік. У першому таймі рахунок відкрили господарі завдяки майстерно реалізованому виходу один на один Хомченка. У другому таймі перевагу команди Кварцяного подвоїв Герсимюк, який скористався передачею Мемешева.

Під кінець поєдинку Волинь підсіла фізично і дозволила супернику уникнути поразки - нічию для Олімпіка врятували голи Поступаленка і Петрова.

Для обох команд набране очко стало першим у нинішньому сезоні.

Волинь – Олімпік 2:2

Голи: Хомченко, 18, Герасимюк, 58 – Поступаленко, 72, К. Петров, 90+7

Волинь: Кичак — Шаповал, Шабанов, Горопевшек, Никитюк — Козьбан, Герасимюк – Задерецький (Чепелюк, 46), Хомченко (Романюк, 71), Мемешев – Діденко (С. Петров, 51)

Олімпік: Махарадзе — Барановський, Іллой-Айєт, К. Петров, Парцванія – Гошкодеря (Немчанінов, 68), Шестаков – Федорів (Корнєв, 74), Поступаленко, Драченко (Доронін, 46) — Матяж

Попередження: Горопевшек, Шаповал, Чепелюк — Парцванія, Поступаленко, К. Петров

У Кропивницькому Зірка зуміла врятувати нічию у матчі з Зорею. Основні події поєдинку відбулися у другому таймі, коли на гол Гордієнко результативним ударом з 11-метрової позначки відповів Кучеренко.

Після двох зіграних матчів Зоря має в своєму активі чотири очки, а Зірка набрала перший заліковий бал.

Зірка – Зоря 1:1

Голи: Кучеренко, 87 (з пенальті) - Гордієнко, 73

Зірка: Паст — Бацула, Ковальов, Кучеренко, Баєнко – Щедрий (Попов, 75), Гавриш (Локтіонов, 84), Загальський (Чумак, 61), Лупашко — Сітало, Чичиков

Зоря: Шевченко — Сухоцький, Сіваков, Форстер (Ткачук, 71), Каменюка – Любенович (Ліпартія, 65), Гречишкін, Гордієнко — Петряк, Соболь (Пауліньо, 46), Караваєв

Попередження: Лупашко, Попов – Ткачук, Шевченко

Шахтар в новому сезоні Прем'єр-ліги здобув другу перемогу поспіль з рахунком 4:1. Після тріумфу над Зіркою "Гірники" впевнено розправилися з Чорноморцем. У першому таймі одеська публіка не побачила голів, зате у другій половині зустрічі побачила цілу розсип забитих м'ячів. Рахунок у поєдинку відкрив Селезньов, через дев'ять хвилин його подвоїв Фред. Гол Філімонова залишив одеситам шанси на нічию, але вже в доданий час Едуардо і Коваленко довели перемогу Шахтаря до розгромної.

Таким чином, донецький клуб з шістьма набраними балами очолив турнірну таблицю чемпіонату України, в активі Чорноморця поки тільки дві поразки.

Чорноморець — Шахтар 1:4

Голи: Філімонов, 61 — Селезньов, 51, Фред, 59, Едуардо, 90, Коваленко, 90+2

Чорноморець: Боровик – Люлька, Петько, Хочолава, Азацький – Філімонов, Куценко (Андрієвський, 65) – Татарков (Калітвінцев, 57), Кабаєв, Коркішко (Ковалець, 65) – Хобленко

Шахтар: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі – Фред, Коваленко — Марлос, Бернард (Едуардо, 48) – Дентіньо (Малишев, 89), Селезньов (Нем, 62)

Попередження: Андрієвський, Хочолава — Селезньов, Ракицький

Нагадаємо,у стартовому турі Прем'єр-ліги Шахтар розгромив Зорю, а Зоря впевнено розправилася з Олімпіком.