19 вересня 2017, вівторок

Шахтар переміг Наполі в першому матчі Ліги чемпіонів

Шахтар завоював три очки в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів

В рамках матчу першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар на своєму полі з рахунком 2:1 виявився сильнішим за Наполі.

Господарям вдалося відкрити рахунок під кінець першої чверті години. Це Тайсон після зкидки Факундо Феррейри закотив м'яч у ворота суперника. Через п'ять хвилин "Гірники" ледь не збільшили свою перевагу, коли той же Тайсон вирвався один на один з Пепе Рейною, але не зміг обіграти воротаря.

Гострота біля рамки гостей дещо спала ближче до кінцівки першої півгодини гри. Саме тоді Рауль Альбіоль не забив у ворота Шахтаря. З близької відстані захисник бив головою після подачі кутового, проте м'яч пішов вище поперечини. У кінцівці першого тайму Шахтар знову був близький до того, щоб пропустити гол: Лоренцо Інсіньє закручував к дев'ятку, але Андрій П'ятов витягнувся в струну та витягнув м'яч зі своїх воріт.

Після перерви донецький колектив знову грав активніше за суперника, завдяки чому подвоїв свою перевагу на 58-й хвилині. Феррейра головою замкнув передачу від Тараса Степаненка і пробив точно в сітку.

Наполі кинувся рятувати долю матчу, і на 71-й хвилині зробив перший крок до цього, коли заробив пенальті після порушення Степаненка на Дрісі Мертенсі. Аркадіуш Мілік виявився точний з 11-метрової позначки. Неаполітанці продовжили тиск на ворота П'ятова, але ледь не пропустили третій м'яч, проте Феррейра пробив у стійку після подачі від Даріо Срни. Досягти ж успіху біля воріт Шахтаря італійській команді більше не вдалося.

Шахтар - Наполі 2:1
Голи: Тайсон, 15, Феррейра, 58 - Мілік, 71 (з пенальті)

Шахтар: П'ятов - Срна, Ордець (Хочолава, 90+2), Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Марлос (Коваленко, 77), Тайсон, Бернард - Феррейра (Дентіньо, 88)

Наполі: Рейна - Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам - Хамшик (Мертенс, 60), Діавара, Зьелінскі (Аллан, 67) - Кальєхон, Мілік, Інсіньє

Попереджені: Фред, Степаненко - Інсіньє, Мертенс, Кулібалі