24 вересня 2017, неділя

Шахтар недовго виступав у Лізі чемпіонів - фоторепортаж

Янг Бойз зробив сенсацію, вибивши з боротьби Шахтар

В рамках поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Шахтар поступився на виїзді Янг Бойз 0:2 за підсумками 120 хвилин боротьби та 2-4 в серії пенальті, в результаті чого за сумою двох зустрічей припинив боротьбу в турнірі.

У першому таймі донецький клуб втратив цілий ряд моментів, щоб забезпечити собі комфортну фору з урахуванням перемоги у львівській грі з рахунком 2:0.

Поворотними стали шість хвилин наприкінці години матчу, коли дублем відзначився Юя Кубо. В останні півгодини гри, а також додатковий час Шахтар не зміг скоротити рахунок, а в серії пенальті виявився менш влучним.

Після вильоту з Ліги чемпіонів "Гірники" продовжать боротьбу в Лізі Європи з плей-офф раунду кваліфікації.

Шахтар покинув Лігу чемпіонів за підсумками третього кваліфікаційного раунду, поступившись на виїзді Янг Бойз 0:2 і 2-4 в серії пенальті.