3 грудня 2016, субота

Шахтар - Брага 2:0. Події по хвилинах матчу Ліги Європи

Ще минулого сезону наставник Шахтаря Паулу Фонсека очолював Брагу

Всі події навколо матчу та самої гри другого туру групового етапу Ліги Європи між українським Шахтарем і португальською Брагою. Початок - сьогодні, 29 вересня, о 20.00 за київським часом.

Коли й де дивитися Шахтар - Брага

Стартові склади:

Шахтар: Пятов – Бутко, Ордець, Кучер, Ізмаілі – Фред, Степаненко – Марлос, Коваленко, Бернард – Феррейра.

Запасні: Кудрик, Дентіньо, Кобін, Малишев, Едуардо, Тайсон, Кривцов

Брага: Марафона — Байано, Рошич, Артур Жорже, Марсело Гойано — Мауро, Вукчевич — Рікарду Орта, Педру Сантуш, Уілсон Едуарду — Кока

Запасні: Матеус, Бакіч, Мартинес, Джаван.Стоилькович, Тіба, Алан

У першому турі групової стадії Ліги Європи Шахтар переграв на виїзді турецький Коньяспор з рахунком 1:0 завдяки голу Факундо Феррейри на 75-й хвилині та очолив квартет з трьома очками.

У паралельному матчі Брага на своєму полі розійшлася миром з бельгійським Гентом - 1:1. Гості відкрили рахунок на 6-й хвилині після точного удару від Даніеля Мілічевіча, на що господарі відповіли результативним пострілом Андре Пінту на 24-му оберті секундної стрілки.

В інтервалі між матчами Ліги Європи Шахтар провів два поєдинки в чемпіонаті України. Спершу підопічні Паулу Фонсеки здолали в гостях Ворсклу з рахунком 1:0, а потім розгромили в домашніх стінах Волинь 3:0.

Тим часом, Брага зіграла два поєдинки у португальській першості. Після поразки на виїзді від Бенфіки з рахунком 1:3, колектив Жозе Пезейру виявився сильнішим за Віторію Сетубал - 2:1.

Раніше український та португальський клуби чотири рази зустрічалися між собою. У всіх випадках перемагав Шахтар із загальною різницею м'ячів 11-1. Попередня дуель команд відбулася навесні 2016 року в чвертьфіналі Ліги Європи. Тоді Брага під керівництвом Паулу Фонсеки поступилася донецькій команді з рахунком 1:6 за сумою двох зустрічей.