11 грудня 2016, неділя

Севілья Коноплянки була в кроці від перемоги над Реалом у Суперкубку УЄФА - фоторепортаж

Серхіо Рамос став одним із героїв поєдинку

У матчі за Суперкубок УЄФА Севілья українського півзахисника Євгена Коноплянки програла Реалу в додатковий час з рахунком 2:3.

Мадридська команда опинилася попереду на 21-й хвилині після ефектного дальнього удару від Марко Асенсіо. Але через третину години гри Лукас Васкес рахунок зрівняв.

На 72-й хвилині Коноплянка, який вийшов на заміну, реалізував пенальті за фол на Вітоло. Тим не менш, за хвилину до завершення основного часу матчу Серхіо Рамос ударом головою зумів перевести гру в додатковий час.

Вже на 93-й хвилині Севілья залишилась у меншості після вилучення Тімоті Колодзейчака, в результаті чого тиск на команду значно зріс. У підсумку, за хвилину до завершення додаткового часу Дані Карвахаль скористався обрізкою Коноплянки та вирвав перемогу, яка принесла Реалу Суперкубок УЄФА 2016 року.

Гол Коноплянки не допоміг Севільї обіграти Реал в матчі за Суперкубок УЄФА, який був виграний мадридцями з рахунком 3:2.