8 грудня 2016, четвер

Рома втратила перемогу в кінцівці, Інтер уникнув поразки. Всі результати матчів чемпіонату Італії

Інтер зумів врятувати нічию в матчі з Палермо

28 серпня відбулися вісім матчів другого туру чемпіонату Італії з футболу.

У домашньому матчі проти Палермо, незважаючи на статус фаворита, Інтер ледве зумів уникнути поразки.

Рахунок у поєдинку на початку другого тайму відкрив Андреа Рісполі, а через 25 хвилин Ікарді вирівняв становище, але на більше у Інтера, незважаючи на колосальну перевагу, сил не вистачило.

Це перше очко в двох матчах для міланської команди в новому сезоні.

Інтер — Палермо 1:1

Голи: Ікарді, 72 — Рісполі, 48

Інтер: Ханданович — Д'Амброзіо, Міранда, Мурільо, Сантон (Міанге, 68) — Медель, Банега, Кондогбія — Едер, Ікарді, Перішич (Кандрева, 68)

Палермо: Посавец — Гольданіга, Вітьєлло, Анджелковіч (Сіонек, 85) — Рісполі, Хільємарк, Гацци, Чочев, Алісамі — Квайсон (Саллаі, 55) — Несторовскі (Балог, 76)

Попередження: Мурільо — Голданіга, Алісамі, Гацци, Саллаі, Рісполі

На відміну від Інтера, Рома втратила перемогу на останніх хвилинах. У дебюті другого тайму римляни вели з рахунком 2:0 в матчі проти Кальярі, але до кінця зустрічі остров'яни зуміли зрівняти рахунок - голами відзначилися Борьєлло і Сау.

Рома набрала чотири очки в двох стартових турах чемпіонату Італії.

Кальярі - Рома 2:2

Голи: Борьєлло, 56, Сау, 88 - Перотті, 6 (з пенальті), Стротман, 46

Кальярі: Сторарі - Мурру, Алвеш, Саламон, Ісла - Падоін (Джанетта, 71), Ді Дженарро, Іоніца - Барелла (Дейола, 80) - Борьєлло, Сау (Мунарі, 90+1)

Рома: Щенсни - Перес, Вермален, Манолас, Флоренці - Стротман (Паредес, 79), Де Россі, Наінгголан - Ель-Шаараві (Джеко, 46), Перотті (Фасіо, 64), Салах

Голи: Санчес, 29

Нагадаємо, напередодні другу поспіль перемогу в чемпіонаті Італії Ювентус здобув, обігравши на виїзді Лаціо з рахунком 1:0.