7 грудня 2016, середа

Порту вибив Рому з Ліги чемпіонів, Легія вийшла в груповий етап. Всі результати матчів вівторка

Порту пройшов Рому на шляху в груповий етап Ліги чемпіонів

Сьогодні, 23 серпня, відбулися п'ять матчів плей-оф Ліги чемпіонів.

Римська Рома несподівано покинула турнір після розгромної поразки на своєму полі від Порту. Результат зустрічі вирішив швидкий гол Феліпе в першому таймі, а також видалення Де Россі і Емерсона протягом десяти хвилин.

Рома — Порту 0:3 (перший матч - 1:1)

Голи: Феліпе, 8, Лаюн, 73, Корона, 75

Рома: Щесни — Перес, Манолас, Де Россі, Жезус — Паредес (Емерсон, 42), Строотман — Салах, Наінгголан, Перотті (Жерсон, 86) — Джеко (Ітурбе, 59)

Порту: Касільяс — Перейра (Лаюн, 45+2), Аугусто, Маркано, Теллес — Еррера, Даніло — Корона, Отавиньо (Олівейра, 57), Андре — Сілва (Адріан, 66)

Попередження: Еррера, Отавіньо, Олівейра, Сілва

Вилучення: Де Россі, 39, Емерсон, 50

В іншому протистоянні команд з топ-чемпіонатів представник Піренейского півострова поступився. Вільярреал після домашньої поразки від Монако з рахунком 1:2 не зумів переломити хід протистояння і у виїзній зустрічі, програвши з мінімальним рахунком.

Монако — Вільярреал 1:0 (перший матч - 2:1)

Гол: Фабіньо, 90 (пенальті)

Монако: Субашич, Фабіньо, Жемерсон, Дірар, Бернарду Сільва, Бакайоко, Жермен (Каррільо, 81), Сідібе, Раджі, Глік, Лемарен (Моутіньо, 68)

Вільярреал: Асенхо, Гаспар, Анхель (Хайме Гомес, 67), Музаккьо, Віктор Руїс, Пато, Трігерос, Кастільехо, Соріано (Ндіайє, 80), Бруно, Борре (Суарес, 75)

Попередження: Сідібе — Муссакьо

З інших матчів відзначимо вихід варшавської Легії в груповий етап Ліги чемпіонів вперше за більш ніж два десятки років.

Легія - Дандолк 1:1 (перший матч - 2:0)

Голи: Кухарчик, 90+2 - Бенсон, 19

Вилучення: Глоушек, 67 (Легія)

Вікторія Пльзень - Лудогорец 2:2 (перший матч - 2:0)

Голи: Дюріш, 7, Матейю, 64 - Місідьян, 17, Кешеру, 90+5

Хапоель Беер-Шева - Селтік 2:0 (перший матч - 2:5)

Голи: Сахар, 21, Хобан, 48

Раніше Манчестер Сіті розгромив румунську Стяуа в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.