27 квiтня 2017, четвер

Полтавська Ворскла завершила виступ у Лізі Європи

Ворскла покинула турнір

Футбольний клуб Ворскла у матчі третього раунду Ліги Європи програла хорватській Локомотиві.

У драматичному матчі українська команда програла Локомотиві з рахунком 3:2. Оскільки перший матч між цими клубами завершився внічию, в наступний раунд Ліги Європи пройшла хорватська команда.

Гравець Локомотиви Бочкай відкрив рахунок вже на першій хвилині зустрічі. Інші голи забивалися у другому таймі.

Перич забив автогол на початку другої половини зустрічі, проте через десять хвилин Локомотива знову вийшла вперед.

На 65-й хвилині рахунок став 3:1 на користь хорватського клубу, на що Ворскла змогла відповісти лише одним взяттям воріт.

3:2 за сумою матчів - Локомотива пройшла у наступний тур.

Ворскла — Локомотив 2:3
Голи: Перич (аг), 49, Чеснаков, 74 – Бочкай, 1, Фіоліч, 53, Перич, 65

Ворскла: Шуст – Сапай (Ребенок, 60), Дитятьєв, Чеснаков, Пердута — Ткачук, Скляр (Голодюк, 70) — Кобахідзе, Хльобас (Зарічнюк, 74), Бартуловіч — Коломоєць

Локомотива: Загорац — Бартолец, Майсторович, Перич, Рожман — Цапан, Чорич — Грезда, Фіоліч (Шуніч, 81), Бочкай (Чекічі, 68) – Марич (Радонич, 65)

Попередження: Пердута, Скляр – Цапан

На 45-й хвилині Хльобас не реалізував пенальті (воротар)