23 жовтня 2017, понеділок

Півзахисник Шахтаря зламав ніс суперника під час матчу

Татарков пішов відпочивати в перерві

У півзахисника Чорноморця Микити Татаркова діагностували перелом носа після інциденту з гравцем Шахтаря Бернардом.

Подія трапилася в матчі другого туру чемпіонату України з футболу, в якому переміг донецький клуб з рахунком 4:1.

На 19-й хвилині матчу Бернард ліктем вдарив Татаркова по обличчю, півзахисник дограв перший тайм і був замінений у перерві. Про травму повідомляє офіційний сайт одеського Чорноморця.

Після поглибленого обстеження медики діагностували у Татаркова перелом кісток носа.

Зазначимо, що арбітр Ярослав Козик на цей епізод ніяк не відреагував.

Пізніше в цьому ж матчі Бернард отримав травму руки через яку пропустить матч-відповідь третього раунду Ліги чемпіонів проти швейцарського клубу Янг Бойз.

Нагадаємо, в матчі з Чорноморцем Шахтар здобув другу поспіль перемогу в новому сезоні Прем'єр-ліги і очолив турнірну таблицю.