7 грудня 2016, середа

Наставник Зорі прокоментував драматичну осічку в матчі з Фенербахче

Вернидуб оцінив гру своїх підопічних у матчі з Фенербахче

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб підвів підсумки домашньому поєдинку своєї команди в першому турі групового етапу Ліги Європи проти Фенербахче, де та втратила перемогу на останній хвилині доданого часу, зігравши 1:1.

Як повідомляє Sport Arena, керманич луганського колективу подякував своїх підопічних за гру. За його словами, у суперника було всього два моменти, що стало результатом дисциплінованих дій господарів, які розуміли, що саме так потрібно грати в обороні, після чого швидко виходили в атаку.

"Десь ми мали ще шанси, після забитого гола, можливо, не вистачає технічної майстерності. Думаю, пропускати м'яч на 90+6 хвилині, коли суддя додав три хвилини, дуже прикро. Але треба працювати далі та йти далі", - переконаний Вернидуб.

Наставник Зорі також зазначив, що вже через два дні його команду чекає матч з Динамо в українській Прем'єр-лізі, після чого поєдинок з Ворсклою там же та виїзд до Манчестер Юнайтед у Лізі Європи. І якщо луганському колективу вдасться гідно пройти цей шлях, він буде найщасливішою людиною.

"Ми маленький клуб — Зоря Луганськ, представляємо регіон, де зараз йде війна. Ми хотіли подарувати цю гру своїм уболівальникам, які нас підтримують скрізь, куди б ми не їхали", - додав Вернидуб.

Напередодні луганський клуб зіграв внічию з турецьким Фенербахче в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи. Зоря відкрила рахунок на 52-й хвилині, але пропустила на останній доданій хвилині до основного часу.