5 грудня 2016, понеділок

На чемпіонаті Південної Америки з футболу визначився перший чвертьфіналіст - відео

Хамес Родрігес став героєм матчу Колумбія - Парагвай

Збірна Колумбії стала першим учасником чвертьфіналу південноамериканської першості з футболу після перемоги над Парагваєм у другому турі групппового етапу.

Підопічні Хосе Пекермана оформили переможний результат вже за підсумками першої півгодини гри. Спершу Карлос Бакка відкрив рахунок після подачі Хамеса Родрігеса, а потім автор результативного пасу записав своє ім'я серед тих, хто забивав у матчі. Лише на 71-й хвилині Віктор Айяла звів відставання до мінімуму - 1:2.

Колумбія — Парагвай 2:1
Голи: Бакка, 12, Хамес Родрігес, 30 — Айяла, 71

Колумбія: Оспіна, Сапата (Міна, 90), Діас, Перес (Селис, 58), Ар'яс, Мурільйо, Торрес, Куадрадо (Морено, 87), Хамес Родрігес, Кардона, Бакка

Парагвай: Вільяр, Гомес, Сільва, Самудіо, Вальдес, Альмірон, Піріс (Айяла, 46), Ортіс, Ромеро, Лескано (Санабрія, 67), Бенітес (Бенітес, 46)

Попереджені: Мурільо — Лескано, Ромеро

Вилучений: Ромеро, 81

Оскільки в іншому поєдинку групи A США, що програли в першому турі, здобули перемогу над Коста-Рікою, Колумбія достроково завоювала путівку в плей-офф. Американська збірна розгромила суперника з рахунком 4:0 - відзначилися Клінт Демпсі (з пенальті), Джермейн Джонс, Боббі Вуд і Грем Зусі.

США — Коста-Ріка 4:0
Голи: Демпсі, 9 (з пенальті), Джонс, 37, Вуд, 42, Зусі, 87

США: Гьюзан, Брукс, Джонсон, Йедлін, Кемерон, Бедойя (Беккерман, 83), Бредлі, Джонс, Зардес, Вуд (Зусі, 70), Демпсі (Вондоловскі, 78),

Коста-Ріка: Пембертон, Гамбоа (Сальватьєрре, 46), Дуарте, Матарріта, Акоста, Кальво, Кемпбелл (Асофейфа, 46), Боланьос, Руїс, Борхес, Уренья (Саборіо, 18).

Попередження: Джонсон, Брукс

Положение в группе A
Положення в групі A

Напередодні в рамках першого туру групового етапу південноамериканського першості збірна Аргентини обіграла чинного чемпіона команду Чилі з рахунком 2:1, попри відсутність капітана і лідера Ліонеля Мессі в основі.

За день до цього Венесуела обіграла Ямайку 1:0, а Мексика - Уругвай - 3:1.

На вихідних Бразилія не зуміла розпечатати ворота Еквадору в групі B Кубка Америки. В іншому матчі цієї групи перуанці завдяки єдиному голу зуміли обіграти аутсайдера квартету - збірну Гаїті. У матчі групи А Парагвай і Коста-Ріка не забивали м'ячів.

Раніше в стартовому матчі Кубка Америки господарі чемпіонату - збірна США поступилася команді Колумбії з рахунком 0:2.