21 жовтня 2017, субота

Моуріньо розповів про складнощі, які Зоря створила для МЮ

Моуріньо відзначив організовану гру Зорі

Наставник Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью віддав належне грі Зорі в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи.

Як повідомляє офіційний сайт МЮ, португальський тренер назвав складною, а тому важливою перемогу його команди над українським суперником, нарікаючи на невикористані моменти в першому таймі.

"Кожен раз Зоря залишалася добре організованою, де багато гравців залишалися за лінією м'яча. З їх боку небезпека була прихованою, але вони завжди були готові організувати контратаку", - відзначив дії Зорі Моуріньо.

Керманич англійської команди додав, що з першої хвилини чекав забитого м'яча від своїх підопічних, але той все ніяк не приходив. При цьому менеджер манкуніанців нагадав, як за рахунку 0:0 воротар Серхіо Ромеро завадив луганчанам забити.

Моуріньо відзначив, що йому довелося проводити заміни, щоб посилити тиск на чужі ворота, і вихід на поле Антоні Марсьяля додав швидкості грі Юнайтед в той момент, коли Зоря починала втомлюватися.

Між тим, головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб вважає, що в матчі з Манчестер Юнайтед його підопічні заслуговували як мінімум на нічию.

Напередодні в Мачестере Зоря мінімально програла місцевому МЮ. Єдиний гол забив Златан Ібрагімович на 69-й хвилині.