5 грудня 2016, понеділок

МЮ - Зоря 1:0. Події по хвилинах

Зоря гостює у Манчестер Юнайтед

В рамках другого туру групового етапу Ліги Європи Манчестер Юнайтед на своєму полі переміг Зорю з рахунком 1:0.

Коли й де дивитися матч МЮ - Зоря

Стартові склади:

МЮ: Ромеро, Фосу-Менса, Смоллінг, Байї, Рохо, Погба, Феллаїні, Мата, Лінгард, Рашфорд, Ібрагімович

Запас: Джонстон, Депай, Руні, Марсьяль, Каррік, Янг, Шнейдерлен

Зоря: Олексій Шевченко, Каменюка, Форстер, Сиваков, Караваєв, Гречишкін, Чайковський, Петряк, Любенович, Кулач

Запас: Чуваев, Сухоцький, Гордієнко, Ліпартія, Пауліньо, Опанасенко, Чечер

У першому турі групового етапу Ліги Європи Зоря розійшлася миром з турецьким Фенербахче з результатом 1:1. Луганська команда відкрила рахунок на початку другого тайму, але втратила перемогу на останній доданій хвилині до основного часу.

У паралельній грі Манчестер Юнайтед поступився на виїзді Фейєнорду з рахунком 0:1, пропустивши єдиний в поєдинку м'яч на 79-му оберті секундної стрілки. Тому після першого туру англійська команда перебуває на останньому місці в групі A.

У проміжку між матчами в Лізі Європи Зоря провела два матчі в чемпіонаті України. Спершу підопічні Юрія Вернидуба здолали на виїзді Динамо з рахунком 1:0, а потім перемогли на своєму полі Ворсклу - 2:1. Як результат, за підсумками дев'яти турів луганський колектив займає у внутрішній першості другу позицію з відставанням у п'ять очок від Шахтаря.

В цей час Юнайтед поступився в гостях Уотфорду в рамках Прем'єр-ліги - 1:3, після чого двічі виграв. Перша перемога здобута в 1/16 фіналу Кубка англійської Ліги над Нортхемптоном (3:1), а друга - над Лестером з рахунком 4:1. Після шести турів МЮ йде на 6-му місці з відставанням в шість очок від Манчестер Сіті, що лідирує.

Раніше суперники жодного разу не зустрічалися між собою.