22 серпня 2017, вівторок

Мілан здобув другу поспіль перемогу в чемпіонаті Італії

Карлос Бакка відкрив рахунок у матчі проти Лаціо

У стартовому турі п'ятого туру італійської Серії А Мілан на своєму полі обіграв Лаціо.

Підопічні Вінченцо Монтелли забили по голу в кожному з таймів: у першій половині точним ударом відзначився Карлос Бакка, а після перерви Ньянг реалізував пенальті.

2:0 - Мілан здобув другу перемогу в чемпіонаті Італії поспіль, набрав дев'ять очок після п'яти турів і тимчасово піднявся на третє місце в турнірній таблиці. Лаціо розташувався на сьомій сходинці.

Мілан - Лаціо 2:0

Голи: Бакка, 37, Ньянг, 74 (з пенальті)

Мілан: Доннарумма — Калабрія, Палетта, Романьолі, Де Шильо — Куцка, Монтоліво, Бонавентура (Хонда, 82) — Сусо (Локателлі, 68), Бакка (Гомес, 87), Ньянг

Лаціо: Стракоша — Баштуш (Андерсон, 46), де Врей, Раду — Баста, Пароло, Катальді (Луїс Альберто, 77), Мілінковіч-Савіч, Луліч — Джорджевіч (Кейта, 46), Іммобіле

Попередження: Калабрія — Баштуш, Катальді, Раду, де Врей

Нагадаємо, в минулому турі Серії А Мілан на виїзді мінімально обіграв Сампдорію.