11 грудня 2016, неділя

Мессі опинився в кроці від завоювання першого трофея в збірній Аргентини

Ліонель Мессі (у центрі ліворуч) став автором гола та двох результативних передач у матчі проти США

Нападник Барселони Ліонель Мессі зробив вагомий внесок у перемогу збірної Аргентини над США в півфіналі Кубка Південної Америки з рахунком 4:0, завдяки чому має можливість виграти свій перший трофей на рівні національної команди.

Вже на третій хвилині Есек'єль Лавессі вивів команду вперед після передачі від Ліонеля. Через трохи менше ніж півгодини гри автор гольового пасу сам провів гол у чужі ворота.

Після перерви дубль оформив Гонсало Ігуаїн, який відзначився на 50-й та 86-й хвилинах. У другому випадку йому асистував Мессі. Підсумковий результат 4:0 констатував другий поспіль вихід Аргентини до фіналу Копа Америка - у 2015 році збірна поступилася в ньому Чилі.

Чинний чемпіон континенту може знову зіграти з колективом Мессі у фіналі нинішньої першості, якщо обіграє в іншому півфіналі завтра, 23 червня, Колумбію.

США — Аргентина 0:4
Голи: Лавессі, 3, Мессі, 32, Ігуаїн, 50, 86

США: Гузан, Йедлін, Кемерон, Брукс, Джонсон, Зардес, Бредлі, Беккерман (Бірнбаум, 60), Зусі, Вондоловскі (Пулішич, 46), Демпсі (Нагбе, 78).

Аргентина: Ромеро, Меркадо, Отаменді, Фунес Морі, Рохо (Куеста, 84), Фернандес (Більяр, 59), Маскерано, Банега, Мессі, Ігуаїн, Лавессі (Ламела, 67).

Попереджений: Вондоловскі

Раніше стали відомі півфінальні пари Копа Америка-2016. У чвертьфіналі Чилі розгромив Мексику з рахунком 7:0. Аргентина теж не відставала від своїх конкурентів - відразу чотири м'ячі влетіли у ворота Венесуели.

Перед цим на турнірі пройшли два поєдинки чвертьфіналу, в яких здобули перемоги США та Колумбія.