30 травня 2017, вівторок

Манчестер Сіті здобув третю перемогу поспіль. Всі результати матчів неділі у чемпіонаті Англії

Манчестер Сіті не зазнав проблем з Вест Хемом

28 серпня відбулися два заключні матчі чемпіонату Англії з футболу.

Манчестер Сіті на своєму полі без проблем обіграв Вест Хем. Позитивний результат матчу "городяни" забезпечили ще першому таймі, коли протягом десяти хвилин Стерлінг і Фернандіньо забезпечили Сіті перевагу в два голи.

У другому таймі команди обмінялися голами: спочатку Антоніо скоротив відставання Вест Хема в рахунку, а під завісу матчу Стерлінг оформив дубль і закріпив перевагу своєї команди.

3:1 - Манчестер Сіті здобув третю перемогу в трьох стартових матчах англійської Прем'єр-Ліги і наздогнав Челсі і Манчестер Юнайтед у турнірній таблиці.

Манчестер Сіті – Вест Хем 3:1

Голи: Стерлінг, 7, 90+2, Фернандіньо, 18 – Антоніо, 58

Манчестер Сіті: Кабальєро — Кліши, Отаменді, Стоунз (Коларов, 59), Сабалета — Сілва, Фернандіньо – Ноліто (Насрі, 75), Де Брейне, Стерлінг – Агуеро (Фернандо, 88)

Вест Хем: Адріан — Огбонна, Коллінз, Рід (Кальєрі, 78) — Антоніо, Куяте, Нобл, Тере (Байрем, 46), Масуаку – Валенсія (Лансіні, 60), Флетчер

Попередження: Фернандіньо – Масуаку, Флетчер, Нобл

Ще в одному матчі ігрового дня в чемпіонаті Англії Вест Бромвіч і Мідлсбро не змогли визначити переможця.

Вест Бромвіч - Мідлсбро 0:0

Нагадаємо, напередодні Челсі, Арсенал та Манчестер Юнайтед здобули синхронні перемоги в чемпіонаті Англії.