6 грудня 2016, вівторок

Луганська Зоря впустила перемогу в доданий час на старті єврокубкової кампанії

Зоря не змогла втримати перевагу

Український клуб Зоря зіграла внічию з турецьким Фенербахче в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи.

Підопічні Юрія Вернидуба почали свою єврокубкову кампанію з нічиї. Зоря в Одесі закінчила матч проти Фенербахче з рахунком 1:1, втративши найважливіші очки в боротьбі за вихід з групи.

Луганський клуб виглядав активніше свого суперника протягом усього матчу. Вже на першій хвилині у Петряка був шанс забити гол у ворота турків, проте точність підвела нападника.

Після вдалого старту Зоря не зменшувала обертів, продовжуючи тиснути на ворота суперника, який явно не очікував такого розвитку подій.

Гол забив Гричишкин, якому вдався фантастичний удар прямо у верхній кут воріт.

До кінця поєдинку луганчани трохи зменшили темп. Фенербахче захопив ініціативу і дотиснув суперника в кінці матчу.

Суддя компенсував три хвилини, але дав дограти цілих шість, чим скористалися гості і зрівняли рахунок на 96-й хвилині.

Зоря - Фенербахче 1:1
Гол: Гречишкін, 52 — Кьяєр, 90+6

Зоря: А. Шевченка — Каменюка, Сіваков, Форстер, Соболь — Чайковський, Гречишкін — Караваєв, Любеновіч (Опанасенко, 83), Петряк (Пауліньо, 73) — Кулач (Гордієнко, 87)

Фенербахче: Демірел — Озбайракли, Шкртел, Кьяєр, Калдірім — Топал, Соуза, Учан (Туфан, 46) — Соу, Штох (Ван Персі, 58), Потук (Еменіке, 73)

Попередження: Чайковський, Пауліна