24 листопада 2017, п'ятниця

Косово вирвало нічию у першому матчі в історії, Туреччина і Хорватія розійшлися миром. Всі результати відбору ЧС-2018

Туреччина і Хорватія не виявили переможця

5 вересня відбулися перші матчі у трьох групах європейського відбіркового циклу до чемпіонату світу-2018.

В групі I, в якій виступає збірна України, всі три матчі завершилися з рахунком 1:1. Крім України та Ісландії, миром розійшлися Фінляндія і Косово, а також Туреччина і Хорватія.

Група I

Фінляндія — Косово 1:1

Голи: Арауюрі, 18 — Ст. Беріша, 61 (з пенальті)

Фінляндія: Градецкі, Араюурі, Мойсандер, Єременко, Лод (Шюллер, 88), Пуккі (Хамяляйнен, 76), Лам (Рінг, 65), Халсті, Уронен, Похьянпало, Райтала

Косово: Уйкані, Пердедай, Пніші, Алуши, Рашица, Буняку (Целіна, 67), Брахмани, Ст. Беріша (Хутра, 90), Пачарда, Кріезіу, Б. Беріша (Халімі, 81)

Попередження: Єременко, Лам — Алуши, Кріезіу

Хорватія — Туреччина 1:1

Голи: Ракітіч, 44 (пен.) – Чалханоглу, 45+3

Хорватія: Калініч — Врсалько, Чорлука, Віда, Стрініч — Бадель, Модріч – Пьяца (Калініч, 79), Ракітіч (Брозович, 64), Перішич – Манджукіч (Крамарич, 85)

Туреччина: Бабачан — Озбайракли, Азіз, Топал, Кейбаши — Йокушлу — Туфан, Мор (Шен, 84), Чалханоглу, Айхан (Чалик, 54) – Тосун (Шахан, 71)

Попередження: Туфан, Шахан

Група G

У групі G з перемог стартували іспанці й італійці.

Іспанія – Ліхтенштейн 8:0

Голи: Дієго Коста, 10, 67, Роберто, 55, Сілва, 59, 90+1, Вітоло, 60, Мората, 82, 83

Іспанія: Де Хеа — Роберто, Піке, Рамос, Альба — Бускетс, Коке – Вітоло (Асенсіо, 79), Алькантара (Ноліто, 46), Сілва – Дієго Коста (Мората, 68)

Ліхтенштейн: Єлі – Рехштайнер (Йілдіз, 71), Полверіно, Кауфман, Гоппель – Салановіч (Вольфінгер, 78), Мартін Бюхель (Габзер, 83), Візер, Марсель Бюхель, Бургмайєр — Хаслер

Попередження: Кауфман, Полверіно, Хаслер, Йілдіз

Ізраїль — Італія 1:3

Голи: Бен Хаїм, 35 — Пелле, 14, Кандрева, 31 (з пенальті), Іммобіле, 83

Ізраїль: Ґореш — Бен Бітон, Тібі (Гершон, 50), Цедек, Давідзада — Захаві, Йєйні, Ндр Біттон (Атцилі, 58), Кайал, Бен Хаїм (Кехат, 62) — Хемед

Італія: Буффон — Барцальї, Бонуччі, К'єлліні — Кандрева (Флоренці, 67), Пароло, Верратті, Бонавентура (Огбонна, 63), Антонеллі — Пелле, Едер (Іммобіле, 71)

Попереджений: К'єлліні

Вилучення: К'єлліні, 57

Матч Албанія - Македонія перерваний на 80-й хвилині за рахунку 1:1 через погодні умови.

Група D

Грузія – Австрія 1:2

Голи: Ананідзе, 78 - Хінтереггер, 16, Янко, 42

Уельс - Молдова 4:0

Голи: Воукс, 38, Аллен, 44, Бейл, 51, 90+5 (з пенальті)

Сербія - Ірландія 2:2

Голи: Костіч, 62, Тадіч, 69 (з пенальті) - Хендрік, 3, Мерфі, 81

Нагадаємо, збірна України зіграла внічию зі збірною Ісландії з рахунком 1:1 в першому матчі під керівництвом Андрія Шевченка.