28 травня 2017, неділя

Коноплянка не допоміг своїй команді уникнути поразки в матчі з Баварією

Коноплянка вийшов у стартовому складі Шальке на матч проти Баварії

Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі Шальке в матчі проти Баварії, але не зумів відзначитися результативними діями.

Перший тайм, незважаючи на активний початок Баварії, не був позначений забитими м'ячами. Коноплянка також не виділявся активністю, запам'ятавшись лише одним ударом із-за меж штрафної площі, а також неточним прострілом у воротарський.

На 55-й хвилині українець був замінений на ще одного новачка Шальке - швейцарця Емболо.

Перемогу Баварія вирвала вже в самій кінцівці матчу завдяки голам Левандовскі і Кімміха.

Після двох зіграних турів у чемпіонаті Німеччини Баварія набарала максимальні шість очок, а в активі Шальке поки набраних балів немає.

Шальке – Баварія 0:2

Голи: Левандовські, 81, Кімміх, 90+2

Шальке: Ферманн — Хеведес, Налдо, Настасіч, Баба Рахман – Стамбулі (Колашинац, 87), Бенталеб – Коноплянка (Емболо, 55), Горетцка, Чупо-Мотінг – Хунтелар (Майєр, 67)

Баварія: Нойєр — Лам, Мартінес, Хуммельс, Алаба — Алькантара, Алонсо (Відаль, 61), Саншеш (Кімміх, 71) — Мюллер, Левандовскі, Рібері (Коста, 61)

Попередження: Хеведес, Баба Рахман – Хуммельс, Саншеш, Відаль, Алькантара

Нагадаємо. у першому турі нового сезону Бундесліги Баварія розгромила Вердер українського тренера Віктора Скрипника з рахунком 6:0.