24 травня 2017, середа

Колишній суддя ФІФА розкритикував арбітра матчу Україна - Косово

Блом допустив ряд результативних помилок на користь Косово

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар низько оцінив роботу колеги Кевіна Блома, який працював на матчі відбору на ЧС-2018 Україна - Косово.

"Свій невисокий професіоналізм Кевін Блом показав явно – особливо у другому таймі", - передає слова Ступара UA-Football.

Так Ступар заявив, що арбітр помилився в епізоді, коли косовар Шала зробив накладку з Віктором Коваленко, за що першому потрібно було показати жовту картку.

Також Блом помилився у випадку з атакою, коли Коваленко віддавав на Артема Кравця. Тоді суддя не дотримувався принципу переваги атаки.

Крім цього Ступар вважає, що Блом був зобов'язаний призначати пенальті в моментах з падіннями Богдана Бутка та Євгена Коноплянки.

Що стосується моменту, коли гравці Косово вимагали пенальті за гру рукою Івана Ордеця, Ступар заявив, що фолу не було, оскільки рука була притиснута до корпусу.

Незарахований гол Руслана Ротаня — також правильне рішення Блома, оскільки Коваленко знаходився на шляху м'яча, чим перекривав огляд воротарю, що робити не можна.

Напередодні Шевченко заявив, що перемога української команди в матчі з Косово виявилася непростою, гравці працювали з повною самовіддачею.

9 жовтня відбірковий матч на чемпіонат світу 2018 року між збірними України та Косово завершився перемогою України з рахунком 3:0

У першому таймі гол забив Артем Кравець. Під кінець гри у другому таймі у ворота суперника забили Андрій Ярмоленко і Руслан Ротань.