29 березня 2017, середа

Гол Коноплянки не допоміг Севільї обіграти Реал в матчі за Суперкубок УЄФА

Реал дотиснув Севілью в матчі за Суперкубок УЄФА

Переможець Ліги чемпіонів минулого сезону мадридський Реал став володарем Суперкубка УЄФА-2016, у додатковий час обігравши тріумфатора Ліги Європи Севілью.

Мадридці заволоділи ініціативою з самого старту поєдинку і вже через 20 хвилин зуміли відкрити рахунок - Асенсіо отримав м'яч на підступах до штрафного Севільї і, не роздумуючи, пробив у дальню дев'ятку без шансів для Ріко.

Ближче до закінчення першої половини матчу Севілья вирівняла гру і перед відходом у роздягальню зрівняла рахунок: Вітоло прийняв на груди передачу з правого флангу і відкинув під удар Франко Васкесу, який з лівої ноги потужно послав м'яч у дальній нижній кут воріт Касільї.

У другому таймі гра носила більш помірний характер, команди грали обережно з мінімумом ризику і помилок, однак на 71-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Реала за фол Рамоса проти Вітоло. Удар з 11-метрової точки холоднокровно реалізував, Євген Коноплянка, який вийшов на заміну

Вже в компенсований до другого тайму час Рамос зумів виправити свою помилку: Лукас Васкес зробив вивірену передачу на іспанського захисника через весь воротарський, а Серхіо головою відправив м'яч у порожні ворота.

На початку першого екстра-тайму Севілья залишилася вдесятьох - Колодзейчак отримав другу жовту за грубий фол проти Васкеса і був вилучений з поля. Після цього епізоду Севілья грала тільки на відбій, чекаючи серії пенальті, а Реал посилено атакував і зумів дотиснути свого суперника за хвилину до кінця додаткового часу. На 119-й хвилині Карвахаль після сольного зміщення з флангу в штрафну зовнішньою стороною стопи послав м'яч у дальній кут воріт Ріко.

3:2 - Реал виграв перший офіційний матч нового сезону і завоював Суперкубок УЄФА вдруге за останні три роки.

Реал —Севілья 3:2

Голи: Асенсіо, 21, Рамос, 90+3, Карвахаль, 119 — Васкес, 41, Коноплянка, 72 (з пенальті)

Реал: Касілья — Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело — Ковачич (Родрігес, 73), Каземіро, Іско (Модріч, 66) — Лукас Васкес, Мората (Бензема, 62), Асенсіо

Севілья: Ріко — Пареха, Каррісу (Рамі, 51), Колодзейчак — Кійотаке, Іборра (Краневіттер, 74), Васкес — Нзонзі — Маріано, Вьєтто (Коноплянка, 67), Вітоло

Попередження: Карвахаль, Асенсіо, Родрігес — Вітоло, Колодзейчак

Вилучення: Колодзейчак, 93