21 лютого 2017, вівторок

Гол і результативний пас Коноплянки принесли Севільї перший трофей в сезоні

Коноплянка знову забиває за Севілью

Іспанська Севілья, у складі якої виступає український футболіст Євген Коноплянка, під час передсезонної підготовки обіграла футбольний клуб з Колумбії Санта-Фе (2:1) і стала володарем Євроамериканського Суперкубка.

Перемогти Севільї вдалося завдяки результативним діям українського півзахисника.

Так, на 20-й хвилині матчу Коноплянка відзначився голом, а через хвилину віддав точний пас на Кевіна Гамейро.

Всього українець провів на полі 45 хвилин, після чого був замінений на Даніеля Каррісу.

Санта Фе - Севілья 1:2

Голи: Мойя, 61 - Коноплянка, 20, Гамейро, - 21.

Раніше в рамках Євроамериканського Суперкубка Севілья здобула перемогу над аргентинським Рівер Плейтом. Тоді Коноплянка також відзначився забитим м'ячем.

Матч проти Рівер Плейт став першим для арегнтинского тренера Хорхе Сампаолі в якості наставника Севільї.

Євроамериканський Суперкубок є неофіційним товариським турніром.