6 грудня 2016, вівторок

Глава Прем'єр-ліги виступив за технічну поразку суперників Шахтаря та Динамо в Кубку України

Як і Нафтовик-Укрнафта, Полтава не змогла підготувати газон до матчу проти Шахтаря

Президент української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон виступив за те, щоб присудити технічну поразку суперникам Шахтаря та Динамо в чвертьфіналі кубка країни - Полтаві та Нафтовику-Укрнафті - через поганий стан поля, що стало причиною скасування матчів.

Про це в своєму твіттер-акаунті повідомив журналіст програми ПроФутбол на каналі 2+2 Роман Бебех.

Напередодні чвертьфінальний поєдинок Кубка України між охтирським Нафтовиком-Укрнафтою та Динамо був скасований внаслідок незадовільного стану газону у зв'язку з холодною погодою та снігопадом.

Раніше з тієї ж причини головний суддя Сергій Берізка скасував чвертьфінальний поєдинок Кубка України Полтава - Шахтар.

Першим півфіналістом Кубка України став представник Першої ліги МФК Миколаїв, який у серії пенальті з рахунком 4-2 здолав маріупольський Іллічівець після того, як основний і додатковий час не виявив переможця (0:0).

Також Дніпро обіграв Ворсклу з мінімальною перевагою та став другим півфіналістом Кубка України.