27 травня 2017, субота

Два роки потому. Стали відомі учасники фіналу Ліги чемпіонів 2016 року

Реал здобув путівку у міланський фінал Ліги чемпіонів

Суперником мадридського Атлетико у фіналі Ліги чемпіонів став Реал, який за сумою двох матчів обіграв Манчестер Сіті.

Реал-Атлетіко. Онлайн-трансляція

Старт матчу вийшов неприємним для Манчестер Сіті, оскільки вже на дев'ятій хвилині травму отримав капітан "Городян" Венсан Компані.

А вже через 10 хвилин Реал відкрив рахунок. Карвахаль віддав пас в розріз на Бейла, який відразу пробив по воротах. М'яч рикошетом від ноги Фернандо і штанги влетів у дальній верхній кут воріт Харта.

Після голу малюнок гри не змінився, Реал продовжував нагнітати обстановку біля воріт Харта, контратаки у Сіті виходили рідко. Але під завісу тайму підопічні Пеллегріні повинні були зрівнювати рахунок. На 44-й хвилині Де Брейне відпасував на Фернандіньо, той на замаху прибрав Карвахаля і тут же бахнув у ближній кут - м'яч від штанги полетів за лицьову лінію.

Другий тайм знову почали активніше господарі, які мали хороші моменти, щоб збільшити рахунок, але спочатку Модріч не зумів переграти Харта в ближньому бою, а потім Бейл влучив у хрестовину.

В останні 20 хвилин Манчестер Сіті намагався організувати необхідний гол у ворота Реала, але створити по-справжньому гострі ситуації біля воріт Наваса підопічні Пеллегріні так і не змогли.

1:0 - Реал через два роки зіграє у фіналі Ліги чемпіонів проти мадридського Атлетико. Вирішальний матч відбудеться 28 травня в Мілані на стадіоні Сан Сіро.

Реал - Манчестер Сіті 1:0

Гол: Фернандо, 20 (в свої ворота)

Реал: Навас - Карвахаль, Пепе, Рамос, Марсело - Модріч (Ковачіч, 88), Кроос, Іско (Хамес, 67) - Бейл, Хесе (Лукас Васкес, 56), Роналду

Манчестер Сіті: Харт - Санья, Компані (Мангаля, 10), Отаменді, Кліши - Фернандо, Фернандіньо - Навас (Іхеаначо, 69), Туре (Стерлінг, 61), Де Брейне - Агуеро

Предупреждения: Лукас Васкес — Де Брейне, Фернандо, Отаменді