6 грудня 2016, вівторок

Динамо зазнало першої поразки в сезоні. Всі результати матчів Прем'єр-ліги

Динамо не змогло переломити хід матчу проти Ворскли

У рамках шостого туру чемпіонату України з футболу Ворскла обіграла на виїзді Динамо, а Чорноморець здобув перемогу в Луцьку.

Динамо втратило перші очки в сезоні, поступившись на своєму полі полтавській Ворскли.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 16-й хвилині, коли Коломоєць скористався помилкою Морозюка і без проблем переграв Шовковського. Надалі Ворскла продовжувала грати в свою гру, не закривалася на своїй половині поля і могла подвоювати рахунок ще до перерви.

Проте зробити це вдалося лише у другій половині матчу. На 69-й хвилині Коломоєць класним ударом оформив дубль після пасу Кобахідзе.

До завершення матчу Динамо зробило спроби виправити становище, але вони виявилися невдалими.

0:2 - Динамо втратила перші очки в чемпіонаті і вже завтра може відпустити вперед Шахтар у разі успіху "гірників" в матчі зі " Сталлю. Ворскла піднялася на четверте місце в таблиці, набравши дев'ять очок.

Динамо - Ворскла 0:2

Голи: Коломоєць, 16, 69

Динамо: Шовковський - Морозюк, Сілва, Віда, Антунеш - Гармаш, Корзун (Федорчук, 73), Буяльський (Гладкий, 66) - Ярмоленко, Мораєс, Громов (Гусєв, 58)

Ворскла: Непогодов – Пердута (Турсунов, 72), Дитятьєв, Пилявський, Ребенок – Кравченко (Скляр, 67), Чеснаков - Кобахідзе, Ткачук, Бартуловіч – Коломоєць (Загорулько, 84)

Попередження: Мораєс, Ярмоленко – Кравченко, Чеснаков

В іншому матчі ігрового дня Чорноморець на останніх секундах вирвав перемогу у Волині. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі без небезпеки біля обох воріт, а в дебюті другої половини одесити отримали чисельну перевагу після видалення у Волині Романюка.

Однак втілити у забитий м'яч свою перевагу Чорноморцю вдалося лише в компенсований час, коли Кабаев, обігравши захисника, відправив м'яч у кут воріт Кичака.

1:0 - Чорноморець здобув третю поспіль перемогу і піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці. Волинь йде десятою, маючи чотири очки в активі.

Волинь — Чорноморець 0:1

Гол: Кабаєв, 90+1

Волинь: Кичак — Романюк, Никитюк, Горопевшек, Шаповал — Шабанов, Чепелюк — Мемешев, Хомченко (Тетеренко, 77), Задерецький (Дудик, 59) — Петров

Чорноморець: Боровик — Петько, Мартиненко, Азацький, Люлька — Філімонов, Смірнов — Барілко (Хобленко, 46), Андрієвський (Ковалець, 41), Татарков (Кабаєв, 71) — Коркішко

Попередження: Романюк — Смірнов, Коркішко, Татарков

Вилучення: Романюк, 47

Нагадаємо, напередодні Зоря зазнала першої поразки в сезоні, поступившись на виїзді Дніпру з рахунком 0:2.