8 грудня 2016, четвер

Динамо з великим рахунком обіграло Наполі в Юнацькій лізі УЄФА

Юнацьке Динамо забило чотири м'ячі у ворота своїх однолітків з Наполі

У першому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА Динамо з рахунком 4:1 розгромило Наполі.

Як повідомляє Sport Arena, італійська команда першою відкрила рахунок на 25-й хвилині завдяки голу Ахмеда Алібекова у власні ворота.

Динамо змогло відновити рівновагу тільки після перерви, коли на 50-й хвилині Назарій Русин зумів пробити у рамку чужих воріт. Через п'ять хвилин київський колектив вперед вивів Богдан Михайличенко.

На 77-му оберті секундної стрілки Русин оформив дубль завдяки ще одному взяття воріт, після чого ще через три хвилини Богдан Ледньов встановив остаточний результат 4:1.

Динамо (до 19 років) — Наполі (до 19 років) 4:1
Голи: Русин, 50, 77, Михайличенко, 55, Ледньов, 81 — Алібеков, 25 (автогол)

Динамо (до 19 років): Маханков, Тимчук, Попов (Калюжний, 86), Миколенко, Дубинчак, Алібеков, Ледньов, Шапаренко, Смирний (Наумець, 88), Михайличенко, Русин (Булеца, 82)

Наполі (до 19 років): Шепер, Ск'яві, Граната, Міланезе, Д'Ігнасіо, Отранто, Лігуорі (Делла Корте, 74), Де Сімоне (Маттера, 63), Абдалла (Акунцо, 52), Руссо, Негро

Попереджені: Тимчук, Дубинчак, Шапаренко, Смирний, Ледньов — Д'Ігнасіо, Граната, Міланезе, Акунцо

Сьогодні, 13 вересня, в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо о 21.45 за київським часом прийме на своєму полі Наполі.