6 грудня 2016, вівторок

Динамо в кінцівці вирвало перемогу у суперника, який знаходився в меншості. Всі результати неділі в Прем'єр-лізі

Динамо зуміло уникнути втрати очок у матчі зі Сталлю

Динамо здобуло четверту перемогу поспіль на старті Прем'єр-лізі, вирвавши перемогу у виїзному матчі проти Сталі.

Рахунок у матчі відкрили господарі після того, як Іщенко на ближній штанзі замкнув навіс від кутового прапорця.

У другому таймі Динамо додало, але небезпечних моментів біля воріт Паньківа киянам створювати не вдавалося. Допомогло підопічним Реброва спірне видалення Малакяна на 72-й хвилині після його сутички з Драговичем, а також вдалі заміни наставника "біло-синіх".

На 79-й хвилині Гладкий і Гармаш, які вийшли на поле з лавки запасних, організували перший гол, який на свій рахунок записав останній, розстрілявши порожній кут воріт.

А за дві хвилини до кінця після розіграшу кутового і удару Антунеша киянам допоміг вдалий для них рикошет від Кравченка, на який не встиг зреагувати Паньків.

2:1 - Динамо набирає 12 очок з 12 можливих і наздоганяє Шахтар в турнірній таблиці чемпіонату України.

Сталь — Динамо 1:2

Голи: Іщенко, 26 — Гармаш, 79, Антунеш, 88

Сталь: Паньків — Васін, Іщенко, Стаменкович, Довгий — Карасюк, Каленчук — Е. Малакян, Р. Малакян (Дебелко, 84), Деул — Комваліус (Кравченко, 76)

Динамо: Шовковський — Морозюк, Драгович, Очігава, Антунеш — Корзун, Сидорчук (Гармаш, 77), Буяльський (Гладкий, 64) — Гонсалес, Громов (Циганков, 77) — Мораєс

Попередження: Стаменкович, Е. Малакян, Васін, Довгий — Гармаш

Вилучений: Е. Малакян, 72

В іншому матчі ігрового дня в чемпіонаті України Чорноморець на своєму полі розгромив Олімпік завдяки дублю Мартиненко і голу Барілко.

Набрані три очки стали першими для одеситів у новому сезоні чемпіонату України.

Чорноморець — Олімпік 3:0

Голи: Мартиненко, 17, 36, Барілко, 90+4

Чорноморець: Боровик — Люлька, Мартиненко, Хочолава, Данченко — Калітвінцев, Смірнов (Ковалець, 77), Філімонов (Барилко, 85), Кабаєв — Андрієвський – Хобленко (Коркішко, 67)

Олімпік: Махарадзе — Парцванія, Петров, Гришко, Немчанінов – Корнєв (Лисенко, 46), Шестаков, Доронін, Гошкодеря – Драченко (Іллой-Айет, 46) – Матяж (Хомутов, 64)

Попередження: Хобленко, Філімонов, Мартиненко – Петров

Нагадаємо, напередодні Дніпро втратив перемогу над Ворсклою в матчі чемпіонату України.